Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Uzaklık Yaralar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Uzaklık Yaralar PDF EPUB


Ali Işık

Uzaklık Yaralar - Ali Işık pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ali Işık
DOSYA BOYUTU 12,40
TARİH 2019-11-20
ISBN 6058039742
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Duygu, düşünce, his, hayal, heyecan ve korkuların sinir uçlarını uyararak onları, yabancı bir memlekette, uzak bir diyarda ya da bir hapishanede veya çocukluğun zihnen yakın mekânlarında yeniden var olma atmosferine çeken öyküler; kısa, açık, yalın dokunuşlarla tam o anda anlatılıyor. Uzaklık Yaralar’ın öyküleri, ân geçip gitmeden, yeni ânlara eklenip geçmiş zaman kipine dönüşmeden, çaresizce yitireceğimizi henüz yitirmeden ânın fotoğrafını Tam O Anda çekmeyi öneriyor.Uzaklık Yaralar’da uzayıp giden iç konuşmalardan, tartışmaya varan düşünce gelgitlerinden uzak; öykü girdaplarından, anlatma şehvetinden sıyrılan metinler, damıtılmış bir öykü atmosferi oluşturuyor.

... Uzaklık Yaralar Kitabı hakkında Ali Işık ile Rehber Gençlik Federasyonunun organize ettiği Gençlik Spor Bakanlığı uhdesindeki söyleşiden çok şey ... Uzaklık Yaralar - Ali Işık ... ... 10.50 TL. Uzaklık Yaralar'ın öyküleri, ân geçip gitmeden, yeni ânlara eklenip geçmiş zaman kipine dönüşmeden, çaresizce yitireceğimizi henüz yitirmeden ânın fotoğrafını Tam O Anda çekmeyi öneriyor. 15 TL. Uzaklık Yaralar'ın öyküleri, ân geçip gitmeden, yeni ânlara eklenip geçmiş zaman kipine dönüşmeden, çaresizce yitireceğimizi henüz yitirmeden ânın fotoğrafını Tam O Anda çekmeyi öneriyor. 11.25 TL. Uzaklık Yaralar'ın öyküleri, ân geçip gitmeden, yeni ânlara eklenip geçmiş zaman kipine dönüşmeden, çaresizce yitireceğimizi henüz yi ... Uzaklık Yaralar - Ali Işık - Kitap Detayları - Epey ... . 11.25 TL. Uzaklık Yaralar'ın öyküleri, ân geçip gitmeden, yeni ânlara eklenip geçmiş zaman kipine dönüşmeden, çaresizce yitireceğimizi henüz yitirmeden ânın fotoğrafını Tam O Anda çekmeyi öneriyor. 11.25 TL. Uzaklık Yaralar'ın öyküleri, ân geçip gitmeden, yeni ânlara eklenip geçmiş zaman kipine dönüşmeden, çaresizce yitireceğimizi henüz yitirmeden ânın fotoğrafını Tam O Anda çekmeyi öneriyor. Ali Işık. Kitap Tanıtımı. Duygu, düşünce, his, hayal, heyecan ve korkuların sinir uçlarını uyararak onları, yabancı bir memlekette, uzak bir diyarda ya da bir hapishanede veya çocukluğun zihnen yakın... Uzaklık Yaralar/Ali Işık. Ürün Puanı: Yükleniyor... Ürün Adı: Uzaklık Yaralar/Ali Işık. Mağaza: kitapzen. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız....