Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Müziğin ABC'si e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Müziğin ABC'si PDF EPUB


Nicholas Cook

Müziğin ABC'si - Nicholas Cook pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nicholas Cook
DOSYA BOYUTU 4,2
TARİH 1999-12-08
ISBN 9758240188
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Müziğin ABC'si okuru müzik ve müzikle ilişkilendiren değer ve nitelikler üzerinde düşünmeye davet ediyor.Folk, klasik, caz, pop,rock, etnik,tekno... Dünyada sayısız müzik türü var olduğu gibi dinlenen her müzik türüne özgü bir düşünüş biçimi de vardır. İşte bu kitap da Bethoven'dan Spice Girls ve Çin gitar müziğine dek müzik hakkında bir düşünüş sistemi sunuyor. Müzigin barındırdığ kişisel, toplumsal ve kültürel değerlerin yanı sıra, halihazırdaki geleneksel kavramların yetersizliği, dinleyici müzisyenin müzikteki rolüde bu kitabsın içerdiği konular arasında yer alıyor. Bilerek dinlemek isteyen okurlara.

...melini oluşturan nota değerleri, notalar, porte, ölçü, ölçü çizgisi ... Müzik Serüveni Müziğin Abc Si 1. Bölüm Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... ... Müziğin ABC'si 1. Bölüm en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Müziğin ABC'si 1. Bölüm avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Yorumlar (0). Resimler. Müzik Serüveni Müziğin ABC si 1. Bölüm - Kolektif. Müziğin ABC'si. 28 likes. Müzik - Müzik en genel tanımı ile sesin biçim ve devinim kazanmış hâlidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin... 37.80 TL. Boyama ... Müziğin ABC'si 1. Bölüm %10 İndirimli Övünç Yaman ... . Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin... 37.80 TL. Boyamalar, çıkartmalar ve oyunlarla minik yetenekler için hazırlanmış çok keyifli bir teori kitabı! Satışta Olanlar. Müziğin abc' si çalışma kitabı müzik serüveni. Satıcı. : Yeniçamlıca Sahaf. Türk ve yabancı yazarlara ait her türden roman ve kitapları birarada bulabilirsiniz -Müziğin Abc Si Bölüm 1 Portemem Yay. Müzik Serüveni serisinin Müziği ABC'Si adlı bu kitabı çocuklara müziğin temelini oluşturan nota değer...