Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çağdaş Avrupa Felsefesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çağdaş Avrupa Felsefesi PDF EPUB


Jozef Maria Bochenski

Çağdaş Avrupa Felsefesi - Jozef Maria Bochenski pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jozef Maria Bochenski
DOSYA BOYUTU 12,5
TARİH 2019-05-27
ISBN 6058068896
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çağdaş Avrupa Felsefesi, 20. yüzyılın başından itibaren Avrupa’da ortaya çıkan felsefe akımlarının genel bir görünümünü vermeyi amaçlıyor. J. M. Bochenski, Çağdaş Avrupa Felsefesi’nde, çağımız felsefi düşüncesinin kurucu düşünürleri Russell, Husserl, Heidegger, Sartre, Wittgenstein ve Whitehead gibi filozofların varlık, bilgi ve değer felsefelerini ele alıyor. Bunun yanı sıra yazar, çağdaş felsefenin kökenlerini ve büyük akımlarından diyalektik materyalizm, yeni-Kantçılık, Bergsonculuk ve pragmatizmin, tarihsel kırılma noktaları içerisindeki yerlerini ve temel savlarını serimliyor.J. M. Bochenski, yalın bir üslupla ve çalışmasının sınırlarını en başından çizerek, felsefeyle ilgilenen herkese Çağdaş Avrupa Felsefesi’nin bir panoramasını sunuyor. Birçok dile de çevrilmiş olan bu değerli çalışmayı, Serdar Rifat Kırkoğlu çevirisi ile sunuyoruz.

...ek, felsefeyle ilgilenen herkese Çağdaş Avrupa Felsefesi'nin bir panoramasını sunuyor ... Çağdaş Avrupa Felsefesi - Jozef Maria Bochenski | kitapyurdu.com ... . 23.25 TL. J. M. Bochenski, yalın bir üslupla ve çalışmasının sınırlarını en başından çizerek, felsefeyle ilgilenen herkese Çağdaş Avrupa Felsefesi'nin bir panoramasını sunuyor. J. M. Bochenski, Çağdaş Avrupa Felsefesi'nde, çağımız. gibi filozofların varlık, bilgi ve değer felsefelerini ele alıyor. Bunun yanı sıra yazar, çağdaş felsefenin. Çağdaş Avrupa Felsefesi, 20. Yüzyıl ... Çağdaş Avrupa Felsefesi J. M. Bochenski ... . Bunun yanı sıra yazar, çağdaş felsefenin. Çağdaş Avrupa Felsefesi, 20. Yüzyılın başından itibaren Avrupa'da ortaya çıkan felsefe akımlarının "genel" bir görünümünü vermeyi amaçlıyor. Şüphesiz "genel", çünkü tek bir kitapta bu derece geniş bir... J. M. Bochenski, yalın bir üslupla ve çalışmasının sınırlarını en başından çizerek, felsefeyle ilgilenen herkese Çağdaş Avrupa Felsefesi'nin bir panoramasını sunuyor. J. M. Bochenski, yalın bir üslupla ve çalışmasının sınırlarını en başından çizerek, felsefeyle ilgilenen herkese Çağdaş Avrupa Felsefesi'nin bir panoramasını sunuyor. J. M. Bochenski, yalın bir üslupla ve çalışmasının sınırlarını en başından çizerek, felsefeyle ilgilenen herkese Çağdaş Avrupa Felsefesi'nin bir panoramasını sunuyor. J. M. Bochenski, yalın bir üslupla ve çalışmasının sınırlarını en başından çizerek, felsefeyle ilgilenen herkese Çağdaş Avrupa Felsefesi'nin bir panoramasını sunuyor. Çağdaş Avrupa Felsefesi Jozef Maria Bochenski Fol Kitap 9786058068896 Jozef Maria Bochenski. J. M. Bochenski, yalın bir üslupla ve çalışmasının sınırlarını en başından çizerek, felsefeyle ilgilenen herkese Çağdaş Avrupa Felsefesi'nin bir panoramasını sunuyor....