Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Devrim Arabası TeslaFosil Yakıt Çağını Bitiren Elektrik Devrimi Nasıl Gerçekleşti? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Devrim Arabası TeslaFosil Yakıt Çağını Bitiren Elektrik Devrimi Nasıl Gerçekleşti? PDF EPUB


Hamish McKenzie

Devrim Arabası TeslaFosil Yakıt Çağını Bitiren Elektrik Devrimi Nasıl Gerçekleşti? - Hamish McKenzie pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hamish McKenzie
DOSYA BOYUTU 11,92
TARİH 2019-09-18
ISBN 6058086661
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Evet, ben eski bir Tesla çalışanıyım. Şirketin misyonuna inanıyorum. Hatta Tesla’da hissem var. Ancak, aynı zamanda okura hizmet etme görevime de bağlıyım. Bu sayfalarda, Tesla’yı bu kadar büyük yapan şeyin ne olduğu ve karşılaştığı son derece gerçek zorluklar konusunda tarafsız bir görüş sunmaya çalıştım. Ne var ki bu kitap, içeriden birinin hikâyesi değil – bu işi dedikodu bloglarına bırakacağım – ve sadece Tesla’yı da anlatmıyor. Aslında çok daha büyük bir şeyi anlatıyor: Yeni ama kararlı bir Silikon Vadisi şirketinin, bütün otomotiv endüstrisini nasıl değiştirdiğini ve bu arada Kaliforniya’dan Çin’e kadar birçok güçlü kopyacıya nasıl ilham verdiğini. Gezegendeki herkesin yaşamlarını etkileyecek teknolojik ve ekonomik bir dönüşümün sistem seviyesindeki bir incelemesinden söz ediyoruz. Bu, Tesla’nın başlattığı bir devrimin hikâyesi.

...en eski bir Tesla çalışanıyım. Şirketin misyonuna inanıyorum ... Devrim Arabası Tesla Fosil Yakıt Çağını Bitiren Elektrik Devrimi... ... . Hatta Tesla'da hissem var. nasıl değiştirdiğini ve bu arada Kaliforniya'dan Çin'e kadar birçok güçlü kopyacıya nasıl ilham verdiğini. Yeni ama kararlı bir Silikon Vadisi şirketi, bütün otomotiv endüstrisini nasıl değiştirdi?... "Devrim Arabası Tesla" şimdi Kırmızı Kedi Kitabevlerinde! Evet, ben eski bir Tesla çalışanıyım. Şirketin misyonuna inanıyorum. Hatta Tesla'da hissem var. yakit ... Tesla'da Menzil Endişesi ... . Şirketin misyonuna inanıyorum. Hatta Tesla'da hissem var. yakit-cagini-bitiren-elektrik-devrimi-nasil-gerceklesti/514355.html">