Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma KvaidanTuhaf Şeylere Dair Hikayeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

KvaidanTuhaf Şeylere Dair Hikayeler PDF EPUB


Lafcadio Hearn

KvaidanTuhaf Şeylere Dair Hikayeler - Lafcadio Hearn pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Lafcadio Hearn
DOSYA BOYUTU 4,83
TARİH 2019-12-05
ISBN 6058025998
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kvaidan Tuhaf Şeylere Dair Hikâyeler büyük bir kısmı Japon, birkaçı ise Çin kaynaklı on yedi “tuhaf hikâye” ve kelebekler, karıncalar ve sineklere dair 3 incelemeden oluşuyor. Bu eserleri ilginç ve ilgi çekici kılan ise doğanın, düşün, büyünün ve gerçekdışı olayların gündelik hayat içerisindeki uyumu ve Uzakdoğu’ya has naiflik ve şiirselliğin verdiği o dingin fakat bir o kadar tuhaf histir. Şiirde haiku nasıl ayrı bir tür olarak anılıyorsa, Japon hikâye ve masalları da farklı bir yerde durmayı hak etmektedir. Aslen Yunan asıllı olan Lafcadio Hearn dünyanın farklı yerlerinde yaşama deneyiminin arkasından Japonya’ya yerleşerek, Uzakdoğu’nın o gizemli kapısından girer ve ömrünün geri kalanında bir Japon olarak Japonya ve Japon kültür ve edebiyatı üzerine aydınlatıcı çalışmalarda bulunur.

...eya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz ... BİR SADİST HİKAYESİ - Wattpad ... . KvaidanTuhaf Şeylere Dair Öyküler. Lafcadio Hearn Can Yayınları. Yazarın Diğer Kitapları. %21. Kvaidan - Tuhaf Şeylere Dair Hikayeler. Lafcadio Hearn. Kitap Açıklaması. Kvaidan Tuhaf Şeylere Dair Hikayeler büyük bir kısmı Japon, birkaçı ise Çin kaynaklı on yedi "tuhaf hikaye" ve kelebekler, karıncalar ve sineklere dair 3 incelemeden oluşuyor. Şiirde haiku nasıl ayrı bir tür olarak anılıyorsa, Japon hi ... Kvaidan Tuhaf Şeylere Dair Hikayeler ... . Şiirde haiku nasıl ayrı bir tür olarak anılıyorsa, Japon hikaye ve masalları da farklı bir yerde durmayı hak etmektedir. https://www.kitapsitesi.com/urun/kvaidan-tuhaf-seylere-dair-hikayeler. Bu büyülü kitabın ilk bölümünde on yedi "tuhaf öykü", ikinci bölümünde ise kelebekler, sivrisinekler ve karıncalar üstüne hikâyeler yer alıyor. Kvaidan - Tuhaf Şeylere Dair Hikayeler. Yavuz sultan selim'in yaşlı bir adamın hz muhammedin olduğu rüyasına verdiği tepkiyi anlattık destek vermek isterseniz kısa kıssa kanalına abone......