Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Neşeli Yaz – Yumurtalı Ekmek e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Neşeli Yaz – Yumurtalı Ekmek PDF EPUB


Doç.Dr. Nazife Burcu Takıl

Neşeli Yaz – Yumurtalı Ekmek - Doç.Dr. Nazife Burcu Takıl pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Doç.Dr. Nazife Burcu Takıl
DOSYA BOYUTU 8,61
TARİH 2019-05-30
ISBN 6050320299
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Doç. Dr. Nazife Burcu Takıl’ın yazdığı “Neşeli Yaz – Yumurtalı Ekmek” kitabı çocuklara keyifli bir yaz hikâyesi anlatıyor. Hikâyemizin kahramanları Ege ve Zeynep, annelerine mutfakta yardım etmenin keyfini yaşarken yumurtalı ekmek yapmayı ve nelere dikkat etmeleri gerektiğini öğreniyorlar. Ege ve Zeynep ayrıca domates ve çileklerin nasıl yetiştiğini keşfederken köstebek ile de tanışıyorlar.“Neşeli Yaz – Yumurtalı Ekmek”, hayatın içinden, modern ve yaratıcı öğelerle dopdolu bir hikâye. Hikâye, çocukların gelişimine olumlu katkıda bulunabilecek, örnek alınabilecek öğelerden bahsederken akıcılığını da koruyor.

...nabilecek öğelerden... 2.76 TL. "Neşeli Yaz - Yumurtalı Ekmek", hayatın içinden, modern ve yaratıcı öğelerle dopdolu bir hikâye ... Neşeli Yaz - Yumurtalı Ekmek - Doç.Dr. Nazife Burcu Takıl ... . Hikâye, çocukların gelişimine olumlu katkıda bulunabilecek, örnek alınabilecek öğelerden... Ege ve Zeynep ayrıca domates ve çileklerin nasıl yetiştiğini keşfederken köstebek ile de tanışıyorlar. "Neşeli Yaz - Yumurtalı Ekmek", hayatın içinden, modern ve yaratıcı öğelerle dopdolu bir hikâye. Ege ve Zeynep ayrıca domates ve çileklerin nasıl yetiştiğini keşfederken köstebek ile de tanışıyorlar. "Neşeli Yaz - Yumurtal ... Yumurtalı Ekmek - Neşeli Yaz Hikaye MARTI ÇOCUK KULÜBÜ... ... . Ege ve Zeynep ayrıca domates ve çileklerin nasıl yetiştiğini keşfederken köstebek ile de tanışıyorlar. "Neşeli Yaz - Yumurtalı Ekmek", hayatın içinden, modern ve yaratıcı öğelerle dopdolu bir hikâye. Ege ve Zeynep ayrıca domates ve çileklerin nasıl yetiştiğini keşfederken köstebek ile de tanışıyorlar. "Neşeli Yaz - Yumurtalı Ekmek", hayatın içinden, modern ve yaratıcı öğelerle dopdolu bir hikâye. Ege ve Zeynep ayrıca domates ve çileklerin nasıl yetiştiğini keşfederken köstebek ile de tanışıyorlar. "Neşeli Yaz Yumurtalı Ekmek" hayatın içinden modern ve yaratıcı öğelerle dopdolu bir hikâye. Ege ve Zeynep ayrıca domates ve çileklerin nasıl yetiştiğini keşfederken köstebek ile de tanışıyorlar. "Neşeli Yaz - Yumurtalı Ekmek", hayatın içinden, modern ve yaratıcı öğelerle dopdolu bir hikâye. 2.80 TL. "Neşeli Yaz - Yumurtalı Ekmek", hayatın içinden, modern ve yaratıcı öğelerle dopdolu bir hikâye. Hikâye, çocukların gelişimine olumlu katkıda bulunabilecek, örnek alınabilecek öğelerden... Ege ve Zeynep ayrıca domates ve çileklerin nasıl yetiştiğini keşfederken köstebek ile de tanışıyorlar. "Neşeli Yaz - Yumurtalı Ekmek", hayatın içinden, modern ve yaratıcı öğelerle dopdolu bir hikâye. Ege ve Zeynep ayrıca domates ve çileklerin nasıl yetiştiğini keşfederken köstebek ile de tanışıyorlar. "Neşeli Yaz Yumurtalı Ekmek", hayatın içinden, modern ve yaratıcı öğelerle dopdolu bir hikâye. ...Takıl'ın yazdığı "Neşeli Yaz - Yumurtalı Ekmek" kitabı çocuklara keyifli bir yaz hikâyesi anlatıyor. "Neşeli Yaz - Yumurtalı Ekmek", hayatın içinden, modern ve yaratıcı öğelerle dopdolu bir hikâye. 4 TL. Ege ve Zeynep ayrıca domates ve çileklerin nasıl yetiştiğini keşfederken köstebek ile de tanışıyorlar. "Neşeli Yaz - Yumurtalı Ekmek", hayatın içinden, modern ve yaratıcı öğelerle dopdolu......