Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Zihin Açıcı Sor Çöz Seti e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Zihin Açıcı Sor Çöz Seti PDF EPUB


Mehmet Huzeyfe Sırlı

Zihin Açıcı Sor Çöz Seti - Mehmet Huzeyfe Sırlı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Huzeyfe Sırlı
DOSYA BOYUTU 7,45
TARİH 2020-05-05
ISBN 6050604214
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Zihin Açıcı Sor Çöz Seti” Zihinsel aktivite ve etkinlik kitaplarından oluşan 4 kitaplık bir setten müteşekkildir. Set içinde sayısal, sözel, mantıksal ve görsel düşünme becerilerine yönelik 4 farklı kitap bukunmaktadır. Her kitap ağırlıklı olarak bir düşünme becerisine yoğunlaşsa da okuyucuların sıkılmaması için bütün düşünme becerilerinden sorulara yer verilmiştir. Bu sorular, 1 kitapta 100 sayfa, 100 sayfada 100 soru olmak üzere 4 kitapta tam 400 soru şeklinde tasarlanmıştır. 8 yaş ve üzeri yaş grubuna hitap eden set; beyni çalıştıran, birbirinden ilginç, özel olarak hazırlanmış sorularıyla farklı çözüm yolları, ifade etme becerisi, sayısal anlamda çözüm yapma ve görsel karmaşanın içerisinden aradığımız nesneyi bulma gibi faaliyetlerle zihni çalıştırarak çocukların zihinsel gelişimine destek olmayı amaçlamaktadır. Bu aktiviteler, bireysel olarak yapılabileceği gibi sınıf benzeri kalabalık gruplarla da yapılabilir. Avrupai tarzda hazırlanan set; eğlenceli bir dil, samimi görseller ve renki tasarımlarla okuyucuların eğlenceli dakikalar geçirmesine imkan sağlamaktadır.

...en eğlenceli tam 100 sorudan oluşmaktadır ... En İyi Zeka Soruları ve Cevapları | IQ Egzersizi | MentalUP ... . Zihin Açıcı Sor Çöz Seti. 39,00 TL. Bu kitap; Görsel, matematiksel, mantıksal ve sözle zekayı geliştiren, problem çözme ve muhakeme kabiliyetini artıran, birbirinden eğlenceli tam 100 sorudan oluşmaktadır. ...ağırlıklı olarak bir düşünme becerisine yoğunlaşsa da okuyucuların sıkılmaması için bütün düşünme becerilerinden sorulara yer verilmiştir. Zihin Açıcı Sor Çöz - 4. kolektif. Ç ... Zihin Açici Sor Çöz 2 Eğlenceli Zeka Soruları | Kapıda Nakit Öde ... . Zihin Açıcı Sor Çöz - 4. kolektif. Çamlıca Çocuk Yayınları. Her kitap ağırlıklı olarak bir düşünme becerisine yoğunlaşsa da okuyucuların sıkılmaması için bütün düşünme becerilerinden sorulara yer verilmiştir. Geri Satıcı Açıklaması. Zihin Açici Sor-Çöz 1 (Eğlenceli Zeka Soruları). ve sözle zekayı geliştiren, problem çözme ve muhakeme kabiliyetini artıran, birbirinden eğlenceli tam 100 sorudan oluşmaktadır....