Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Akıl Oyunları 3 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Akıl Oyunları 3 PDF EPUB


Emrehan Halıcı

Akıl Oyunları 3 - Emrehan Halıcı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Emrehan Halıcı
DOSYA BOYUTU 12,32
TARİH 2008-10-23
ISBN 9759919924
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Akıl Oyunları", insanın en görkemli varlığına, beynine, çok sayıda eğlenceli soru ve oyunla egzersiz yapma olanağı veriyor.Beynimiz, tıpkı diğer organlarımız gibi, kendi haline bırakıldığında en kolay yolu seçer ve düşünüşümüzü tekrar eden rutinlere dönüştürür. Alışkanlıklar beynimizin yaratıcı gücünü engeller ve onu asgari bir performansa razı eder. Emrehan Halıcı'nın hazırladığı matematik ve mantık oyunlarından oluşan Akıl Oyunları dizisinin bu üçüncü kitabındaki 200 yeni soru da, okurları "farklı" ve "yaratıcı" düşünceye yönlendirmeye devam ediyor.

...iğer organlarımız gibi, kendi haline bırakıldığında en kolay ... Akıl Oyunu Seti Fiyatları & Zeka Oyunu Çeşitleri - %33 İndirim - Sayfa 3 ... ... Akıl Oyunları 3 kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Emrehan Halıcı kitapları ve Doğan Egmont Yay 2008 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Emrehan Halıcı. "Akıl Oyunları", insanın en görkemli varlığına, beynine, çok sayıda eğlenceli soru ve oyunla egzersiz yapma olanağı veriyor. "Akıl Oyunları", insanın en görkemli varlığına, beynine, ç ... Akıl Oyunları - Sayfa 3 ... . "Akıl Oyunları", insanın en görkemli varlığına, beynine, çok sayıda eğlenceli soru ve oyunla egzersiz yapma olanağı veriyor. Beynimiz, tıpkı diğer organlarımız gibi, kendi haline bırakıldığında en kolay... Kesin kazanacağın 6 iddia (akıl oyunları) #3. Kıvanç ve Burak 81.619 lượt xem2 tháng trước. AKIL OYUNLARI 3. PsikoyorumTV Arşivi 2.274 lượt xem6 năm trước. Alıştırma ve Sınav (27). Kitap (14). "Akıl oyunları" için sonuçlar. Öğretmene Özel İçerikler. Akıl ve Zekâ Oyunları - 3. Sarı. akil oyunlari 3 - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Arkadaş Tanıma Oyunu - Akıl ve Zeka Oyunları 3. Oğuz Saygın. Genç Hayat. 20,00 14,40. Kitaptaki soruların, sarı, mavi ve kırmızı renkli sayfa tasarımlarıyla kolay, zor ve en zor olarak üç ayrı grupta sınıflandırıldıkları Akıl Oyunları 3 gerçek bir matematik şöleni vadediyor!...