Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Boşa Geçirecek Vakit Yok e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Boşa Geçirecek Vakit Yok PDF EPUB


Ursula K. Le Guin

Boşa Geçirecek Vakit Yok - Ursula K. Le Guin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ursula K. Le Guin
DOSYA BOYUTU 10,37
TARİH 2019-07-01
ISBN 6051923147
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ursula K. Le Guin’in yaşlılık hakkında söyleyecekleri var: Bana yaşlılığımın var olmadığını söylemek aslında benim de var olmadığımı söylemek demek. Yaşımı sildiğinizde, hayatımı da siliyorsunuz – beni siliyorsunuz. Fantazya hakkında anlatacakları var: Fantazya yalnızca “Ya işler şu anda olduğu şekliyle devam etmeseydi?” diye sormaz, öteki türlü olsaydı nasıl olabileceğini de gösterir. Kahvaltı hakkında nasihatleri var: Bir yumurtayı kabuğunu soymadan yemek sadece pratik değil, azim, hatta cesaret ve muhtemelen suça iştirak etme arzusu gerektiriyor. Ve ödüller hakkında da: Sanat bir at yarışı değil. Edebiyat da Olimpiyat değil. Duru, samimi, muzip, zeki… Yaşamış en özel insanlardan biri olan Ursula K. Le Guin’den edebiyata, kahvaltıya, kedilere, ödüllere ve aslında hayata dair olağanüstü bir eser! Kitapların insanlarla nasıl arkadaşlık edebildiğini merak edenlere ve bu çok özel arkadaşlığa ilişkin hafızasını tazelemek isteyenlere, pek çok şeyin dertleşildiği ve günün sonunda hayatın biraz daha güzel olduğu bir hayat anlatısı. Boşa Geçirecek Vakit Yok, seksenlerinde bir kadının nasihat etmeden, kibirlenmeden içini döktüğü sıcacık bir kitap.

...lerinde bir kadının nasihat etmeden, kibirlenmeden içini döktuğu sıcacık bir kitap ... Ensonhaber.com: Ursula Diyor ki: Boşa Geçirecek Vakit Yok ... . Boşa Geçirecek Vakit Yok Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Boşa Geçirecek Vakit Yok kitabını inceleyeceğiz. Boşa Geçirecek Vakit Yok, seksenlerinde bir kadının nasihat etmeden, kibirlenmeden içini döktüğü sıcacık bir kitap. Ürün Sepetinize Eklendi! Boşa Geçirecek Vakit Yok. Boşa Geçirecek Vakit Yok, seksenlerinde bir kadının nasihat etmeden, kibirlenmeden ... Boşa Geçirecek Vakit Yok Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir ... . Boşa Geçirecek Vakit Yok, seksenlerinde bir kadının nasihat etmeden, kibirlenmeden içini döktüğü sıcacık bir kitap. Ursula K. Le Guin tarafından Boşa Geçirecek Vakit Yok kitapları kontrol etmek için en yaygın birimler Kindle, iBook, Space'dir. 25 Mayıs 2019 Gönderen Boşa Geçirecek Vakit Yok Ursula K. Le Guin tarafından kaleme alınan Boşa Geçirecek Vakit Yok Pdf İndir isimli 216 sayfadan oluşan kitap; HEP KİTAP yayınevinin 24/5/2019 Cuma tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile kitapcılardaki... HABER MERKEZİ - Anarşist, feminist ve çevreci yazar Ursula K. Le Guin'in "Boşa Geçirecek Vakit Yok" isimli eseri, Hep Kitap etiketiyle raflarda yerini aldı. 20.80 TL. Boşa Geçirecek Vakit Yok, seksenlerinde bir kadının nasihat etmeden, kibirlenmeden içini döktüğü sıcacık bir kitap. 'Bir tavşan kadar dinsiz yetiştirildim....