Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma El İlah Rabb Zeka Kölelere Felsefi Müjdeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

El İlah Rabb Zeka Kölelere Felsefi Müjdeler PDF EPUB


Yavuz Özmen

El İlah Rabb Zeka Kölelere Felsefi Müjdeler - Yavuz Özmen pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yavuz Özmen
DOSYA BOYUTU 8,16
TARİH 2020-02-25
ISBN 6257046961
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bilmemekten bıkmadınız mı?İlah, Rabb ve Zekâ unsurları keşfedilmeyi bekleyen değerler olarak durmaya devam ediyorlar.Onlar hakkında deneyimlenebilir veya gözlemlenebilir veri olmadığı sürece Allah hakkında bilgi üretilemeyecektir. Bu yüzden çok sayıda mesele doğuyordu. Teist veya ateist düşünce sahipleri kendi görüşlerine ters davranışlar sergileyebiliyordu.Oysa cahil kalmış beyinlerin Allah ile iltisaklı olmaları mümkün değildi. Kişiler ölümsüzlük vaatlerine kapılıyor, biricik hayatlarını kendi iradeleriyle heba ediyordular. Öğretilenlerin doğru olmadığını bildikleri halde bir yalana teslim olduklarının farkındaydılar. İnsanlar nasıl oluyordu da sırf herkes yapıyor diye gerçekte inanmadığı akımların peşinden gidebiliyordu? 

...uyor, nasıl çalışıyor ve bilgi üretiyor? Düşünme nasıl gerçekleşiyor? Zekânın ilk icraatı, neden öleceğini bilebilmek oluyor? Bu tanıtım bülteni, El İlah Rabb Zeka Kölelere Felsefi Müjdeler için hazırlanan kısa bir özet bilgi İlah, Rabb ve Zekâ unsurları keşfedilmeyi bekleyen değerler olarak durmaya devam ediyorlar ... El İlah Rabb Zeka Kölelere Felsefi Müjdeler - Yavuz Özmen ... . Kölelere Felsefi Müjdeler Bilmemekten bıkmadınız mı? İlah, Rabb ve Zekâ unsurları keşfedilmeyi bekleyen değerler olarak durmaya devam ediyorlar. Onlar hakkında. Bilmemekten bıkmadınız mı? İlah, Rabb ve Zekâ unsurları keşfedilmeyi bekleyen değerler olarak durmaya devam ediyorlar. Ürün detayı. Sepete at. El Kitabı. Epiktetos. Lotus. Ve benzeri düzinelerce meselenin cevabına ancak ... El İlah Rabb Zeka Kölelere Felsefi Müjdeler - Yavuz Özmen - Kitap... ... . Onlar hakkında. Bilmemekten bıkmadınız mı? İlah, Rabb ve Zekâ unsurları keşfedilmeyi bekleyen değerler olarak durmaya devam ediyorlar. Ürün detayı. Sepete at. El Kitabı. Epiktetos. Lotus. Ve benzeri düzinelerce meselenin cevabına ancak ...