Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mübariz İbrahimov e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mübariz İbrahimov PDF EPUB


Enis Bozkurt

Mübariz İbrahimov - Enis Bozkurt pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Enis Bozkurt
DOSYA BOYUTU 9,59
TARİH 2020-03-09
ISBN 6257073004
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Atama ve Anama mektup. Canım Atam ve Anam menden sarı darıxmayın. inşallah, cennette görüşeceyik. Menim üçün bol bol dua edin. Vetenin dar gününde artıq üreyim dözmür. Allaha xatir bunu etmeliyem. En azından üreyim serinlik tapar. İnşallah şehid olana kadar bu şerefsizlerin üzerine gedeceyem. Şehid olsam ağlamayın. Eksine, sevinin ki, o mertebeye yükseldim. Allah’a ibadetlerinizi deqiq yerine yetirin. Çoxlu sedeqe verin. Seyide nevesi olaraq bunu etmeliyem. Allah böyükdür. Veten sağ olsun. Oğlunuz Mübariz. Haqqınızı halal edin. Mübariz İbrahimov”

...büyüktür. Vatan sağ olsun. Oğlunuz Mübariz, Hakkınızı helal edin ... Mübariz İbrahimov Kimdir? Kahraman Savaşçı Mübariz İbrahimov'un... ... . 2010 yılının 19 haziranını 20 hazirana bağlayan gece Mübariz İbrahimov yazdığı mektubu bırakıp sessizce evden çıktı. 7 Şubat 1988 doğumlu Mübariz ibrahimov, 2005 yılında Azerbaycan içişleri Bakanlığı na bağlı Özel Kuvvetler Bölüğünde, askerlik hizmetini yaparak 2007 yılında terhis olmuştur. Her şeyi biliyordu, öleceğini de. Ama çok çok inanıyorum ki, Muba ... Mübariz İbrahimov Kimdir? Kahraman Savaşçı Mübariz İbrahimov'un... ... . Her şeyi biliyordu, öleceğini de. Ama çok çok inanıyorum ki, Mubariz'in adı daima yaşayacak" dedi. Mübariz İbrahimov, 7 Şubat 1988 tarihinde Azerbaycan'ın Bilesuvar İlçesi Aliabad Köyü'nde doğdu. ...devleti, uzman çavuş mübariz ibrahimov'u milli kahraman ilan etti. ermenistan ordusu, bir kişinin gerçekleştirdiği bu saldırı sonucu sınırdaki tüm komuta kademesini değiştirdi. mübariz'in cesedini iki. Mübariz İbrahimov Kimdir? 19 Haziran 2010 tarihinde gece saatlerinde "Şehit olursam üzülmeyin. Daha sonra alınan karar ile Mübariz İbrahimov ülkenin Milli Kahramanı ilan edilmiştir. Subay idi. Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 22 iyul 2010-cu il tarixli Fərmanı ilə İbrahimov Mübariz Ağakərim oğlu ölümündən sonra Azərbaycanın Milli Qəhrəmanı adına layiq görülmüşdür. 7 Şubat 1988 doğumlu Mübariz İbrahimov, 2005 yılında Azerbaycan İçişleri Bakanlığı'na bağlı Özel Kuvvetler Bölüğünde, askerlik hizmetini yaparak 2007 yılında terhis olmuştur. Mübariz İbrahimov, 7 Şubat 1988 tarihinde, Bilesuvar kazası Aliabad köyünde dünyaya gelmiştir. 1994 yılında Aliabad köyü şehit M.Piriyev ilkokulunda başlayıp 2005 yılında orta öğretimini tamamladı. Mübariz İbrahimov, 7 Şubat 1988 tarihinde, Bilesuvar kazası Aliabat köyünde dünyaya gelmiştir. 1994 yılında Aliabat köyü şehit M.Piriyev ilkokulunda başlayıp 2005 yılında orta öğretimini tamamladı. Mübariz İbrahimov Kimdir? Yazar http://bilginti.blogspot.com/ on Tuesday, 29 April 2014 | 04:48. Bu arada Mübariz'in arkasında bıraktığı mektup, iki cümleden ibaretti; "Şehit düşersem üzülmeyin. Bu yiğitlerden biri de Mübariz İbrahimov'du. Yaşasaydı 25 yaşında olacaktı; 7 Şubat 1988'de doğmuştu. Azerbaycan Devleti, Uzman Çavuş Mübariz İbrahimov'u milli kahraman ilan etti....