Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Okulun En Tuhaf Kızı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Okulun En Tuhaf Kızı PDF EPUB


Zeynep Alpaslan

Okulun En Tuhaf Kızı - Zeynep Alpaslan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Zeynep Alpaslan
DOSYA BOYUTU 4,76
TARİH 2019-04-26
ISBN 6056812484
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Çobanyıldızı Okulu’nda çok tuhaf çocuklar vardı. Kafasının üzerinde dans edebilenler, on sekiz dilde okuyup yazabilenler, canlı elma kurdu koleksiyonu yapanlar ve daha kimler kimler! Ama şüphesiz ki, Çimen okulun en tuhaf kızıydı.” Her şey Çimen’in eski bir konağa taşınmasıyla başlar... Çimen yeni odasında eşyalarını yerleştirirken, köşede saklı bir bisküvi kutusu bulur. Bu kutunun içinde, onu 1962 yılına götürecek bir çay fincanı vardır. Çimen, 1962’de kendi odasında yaşayan Yağmur’la işte böyle tanışır. Müziğe, Bob Dylan’a ve edebiyata duydukları tutku sımsıkı bağlar onları. Okulun En Tuhaf Kızı, okurları Dylan’ın büyülü şarkılarıyla 60’lı yıllara götüren, zaman ve mekanın ötesinde bir dostluk hikayesi.

...şır. Müziğe, Bob Dylan'a ve edebiyata duydukları tutku sımsıkı bağlar onları ... Okulun En Tuhaf Kızı • Kitap Eki ... . Okulun En Tuhaf Kızı... Okulun En Tuhaf Kızı, tasvirleriyle de dikkat çeken bir roman. Giysiler, yiyecekler, mekânlar anlatının ya doğrudan birer nesnesi ya da atmosferin vazgeçilmezleri. 20 TL. Okulun En Tuhaf Kızı, okurları Dylan'ın büyülü şarkılarıyla 60'lı yıllara götüren, zaman ve mekanın ötesinde bir dostluk hikayesi. Ama şüphesiz ki, Çimen okulun en tuhaf kızıydı." Okulun En Tuhaf Kızı, okurl ... Okulun En Tuhaf Kızı Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . Ama şüphesiz ki, Çimen okulun en tuhaf kızıydı." Okulun En Tuhaf Kızı, okurları Dylan'ın büyülü şarkılarıyla 60'lı yıllara götüren, zaman ve mekanın ötesinde bir dostluk hikayesi. okulun en güzel kızı. şükela: tümü | bugün. (bkz: gulsen tor) (bkz: okulum utansın). 02.02.2002 04:11 otisabi. (bkz: sozlugun en guzel kizi). ...Hikayeler Çocuk Kitapları>Hobi-Müzik Çocuk Kitapları>Masallar Çocuk Kitapları>Okul Öncesi Resimli Kitaplar Çocuk Kitapları>Okul Öncesi Şekilli Okulun En Tuhaf Kızı. Zeynep Alpaslan. Paraşüt Kitap. 14 TL. Okulun En Tuhaf Kızı, okurları Dylan'ın büyülü şarkılarıyla 60'lı yıllara götüren, zaman ve mekanın ötesinde bir dostluk hikayesi. Ama şüphesiz ki, Çimen okulun en tuhaf kızıydı." Okulun En Tuhaf Kızı, okurları Dylan'ın büyülü şarkılarıyla 60'lı yıllara götüren, zaman ve mekanın ötesinde bir dostluk hikayesi. Ama şüphesiz ki, Çimen okulun en tuhaf kızıydı." Okulun En Tuhaf Kızı, okurları Dylan'ın büyülü şarkılarıyla 60'lı yıllara götüren, zaman ve mekanın ötesinde bir dostluk hikayesi. ...Öztürk'ün resimlediği, okuyanları Dylan'ın büyülü şarkılarıyla 60'lı yıllara götüren, zaman ve mekânın ötesinde bir dostluk hikâyesi anlatan Okulun En Tuhaf Kızı, Paraşüt Kitap etiketiyle yayımlandı. Ama şüphesiz ki, Çimen okulun en tuhaf kızıydı." Okulun En Tuhaf Kızı, okurları Dylan'ın büyülü şarkılarıyla 60'lı yıllara götüren, zaman ve mekanın ötesinde bir dostluk hikayesi. Ama şüphesiz ki, Çimen okulun en tuhaf kızıydı." Okulun En Tuhaf Kızı, okurları Dylan'ın büyülü şarkılarıyla 60'lı yıllara götüren, zaman ve mekanın ötesinde bir dostluk hikayesi....