Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sihirli Fasulye e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sihirli Fasulye PDF EPUB


Kollektif

Sihirli Fasulye - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 6,23
TARİH 2020-01-31
ISBN 6057672223
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

2. sınıf öğrencileri için okumayı sevdiren masallar!Okumayı yeni öğrenmiş 2. sınıf öğrencileri için sade, anlaşılır ve bol resimli masallar hem okuma alışkanlığını hem de çocukların hayal güçlerini besleyecek. Her kitapta, masal kahramanlarıyla birlikte maceradan maceraya atılan çocuklar, masallardaki temel ahlakî kazanımları da edinecek.

...in ?" diye sorunca yaşlı adam: -" Bunlar sihirli fasulye" demiş ... Sihirli Fasulye Masalı Oku ... . SİHİRLİ FASULYE. Halk Masalı Bir zamanlar yoksul ve dul bir kadın varmış. Oğlu çok tembel bir delikanlı olduğu için paraları yok denecek kadar azmış. Sihirli Fasulye Masalı. Bir zamanlar yoksul ve dul bir kadın varmış. Ama annesi ona çok kızmış. Fasulye tanelerini dışarı, eline geçirdiği tavayı da delikanlıya fırlatmış. "Ama bunlar sihirli," demiş yaşlı adam. Adam öyle deyince bu ... Sihirli Fasulye | Bilgi Durağı ... . "Ama bunlar sihirli," demiş yaşlı adam. Adam öyle deyince bu iş delikanlının aklına yatmış ve fasulyeler karşılığında Süt Beyazı'nı yaşlı adama vererek yaptığı değiş tokuştan memnun, eve dönmüş. …Sihirli Fasulye… Bir zamanlar yoksul ve dul bir kadın varmış. Oğlu çok tembel bir delikanlı olduğu için paraları yok denecek kadar azmış. Sonra cebinden beş fasulye tanesi çıkarmış. Ama annesi ona çok kızmış. Fasulye tanelerini dışarı, eline geçirdiği tavayı da delikanlıya fırlatmış. Delikanlı tekrar sihirli fasulyesine tırmanarak devin yaşadığı ülkeye gitmiş. Sihirli Fasulye. Bir zamanlar yoksul ve dul bir kadın varmış Oğlu çok tembel bir delikanlı olduğu için paraları yok denecek kadar azmışBir gün o kadar zor bir duruma düşmüşler ki... "Ama bunlar sihirli," demiş yaşlı adam. Adam öyle deyince bu iş delikanlının aklına yatmış ve fasulyeler karşılığında Süt Beyazı'nı yaşlı adama vererek yaptığı değiş tokuştan memnun, eve dönmüş. Sihirli Fasulyeler. Bir zamanlar yoksul ve dul bir kadın varmış. Sonra cebinden beş fasulye tanesi çıkarmış. "Fasulye tanesi mi?" demiş delikanlı tereddütle." sihirli fasulye. Bir zamanlar bir köyde yoksul ve dul bir kadın yaşarmış . "Fasulye tanesi mi?" demiş delikanlı , biraz da bozulmuş aslında."Ama bunlar sihirli " demiş yaşlı kadın. …Sihirli Fasulye… Bir zamanlar yoksul ve dul bir kadın varmış. Ama annesi ona çok kızmış. Fasulye tanelerini dışarı, eline geçirdiği tavayı da delikanlıya fırlatmış. Sonra cebinden beş fasulye tanesi çıkarmış. "Fasulye tanesi mi?" demiş delikanlı tereddütle." Delikanlı hemen pencereden sarkıp sihirli fasulyeye tutunmuş ve tırmanmaya başlamış....