Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Utangaç Momo e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Utangaç Momo PDF EPUB


Beth Bracken

Utangaç Momo - Beth Bracken pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Beth Bracken
DOSYA BOYUTU 5,29
TARİH 2019-11-04
ISBN 6053416166
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Momo, kendisi hakkında arkadaşlarının pek az şey bildiği sessiz bir çocuk. Kalabalık karşısında konuşmayı hiç sevmediğinden sınıfın önünde konuşmasının gerektiği Göster-Anlat Günü, onun için adeta bir kabus. O günü düşünmek bile karnına kramplar girmesine neden oluyor. Fakat Momo sonunda korkusunu yenip Göster-Anlat Günü için hazırladığı konuşmayı yapıyor. Minik Adımlar dizisinde yer alan kitaplar, çocuklarımızın çeşitli konularda kendilerini geliştirmeleri için yol gösteriyor.

...ngaç Momo kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun ... Utangaç Momo - Beth Bracken | kitapyurdu.com ... . Utangaç Momo - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Samsun Kreş firması Gelişim Yuva olarak çocuğunuzun eğlenceli vakitler geçirebileceği çocuk masalları ve kısa çocuk hikayeleri ile karşınızdayız. Utangaç Momo, Beth Bracken tarafından yazılan eser, 1001 Çiçek Kitaplar tarafından yayımlandı. Kitabın konusu; Momo, kendisi hakkında arkadaşlarının pek az şey bildiği sessiz bir çocuk. Utangaç Momo en uygun ... Utangaç Momo | bkmkitap.com ... . Kitabın konusu; Momo, kendisi hakkında arkadaşlarının pek az şey bildiği sessiz bir çocuk. Utangaç Momo en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Utangaç Momo incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Utangaç Momo. Satıcının Açıklaması. 33,00 TL. O günü düşünmek bile karnına kramplar girmesine neden oluyor. Fakat Momo sonunda korkusunu yenip Göster-Anlat Günü için hazırladığı konuşmayı yapıyor. Utangaç Momo. 7,14 TL. Utangaç Momo Minik Ad...