Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Okulda İlk Günüm e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Okulda İlk Günüm PDF EPUB


Kollektif

Okulda İlk Günüm - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 9,98
TARİH 2019-09-16
ISBN 6057988362
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Işıl ışıl bir sonbahar sabahıydı. Sonunda okulun ilk günü gelip çatmıştı. Farecik daha önce okula hiç gitmemiştiama okulu sevmeyeceğinden adı gibi emindi.Ama neyse ki ona okulu sevdirecek harika bir öğretmeni ve birbirinden tatlı sınıf arkadaşları vardı!Acaba Fareciğin okuldaki ilk günü nasıl geçti?Haydi Bayan Baykuş’un Tatlı Pıtırcıklar Okulu’namisafir olalım ve hep birlikte görelim!

...toloji.com da bulabilirsiniz. Ve yaz tatili göz açıp kapayıncaya kadar bitmiş okulun ilk günü gelmişti ... Okulun İlk Günü. Benimle Hazırlanın - YouTube ... . Geceden okul için hazırlanmaya başladım ve o sabah ... ile ilgili aramalar Okulda ilk günüm. Okulda geçirilecek ilk gün, biz çocuklar için çok değerli bir deneyim, gelişim basamaklarında atılan önemli bir adım… Okuldaki İlk Günüm'ün kahramanının aslında okulla bir problemi yok. Ben Hayatım Boyunca 6 kez okul değiştirmiş bir insanım ve eğitim hayatım devam ediyor şu anda 8. sı ... Okulun İlk Günü. Benimle Hazırlanın - YouTube ... . Ben Hayatım Boyunca 6 kez okul değiştirmiş bir insanım ve eğitim hayatım devam ediyor şu anda 8. sınıfa geçtim . Yeni bir okulda ilk gün zordur , utanırsın , çekingen olursun . Okulun ilk günü okul bahçesine ilk adım atışımdan da keyif almıştım. Bahçede dev gibi iki ağaç vardı. Tüm bunları aklıma getiren kitap Mızmız Mırnav dizisinden çıkan "Okulda İlk Gün" oldu. Sınıfınızda, her seviyedeki sınıfa uyarlanabilecek "İlk Gün Karşılama Stratejisi"ni uygulayarak, okuldaki ilk günlerinde öğrencilerinizin stresini azaltın! Bunun için Sünger Bob'dan bile yardım alabilirsiniz......