Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Agatha Christie e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Agatha Christie PDF EPUB


Handan Gökçek

Agatha Christie - Handan Gökçek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Handan Gökçek
DOSYA BOYUTU 6,6
TARİH 2019-11-21
ISBN 9752493391
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

… Agatha meraktan çatlamak üzereydi. Ağaçtan dikkatlice indi, yapraklardan dolayı çok rahat göremiyordu konağın kapısını. Bahçe duvarının önüne geldi, elmasından büyük bir ısırık daha alıp duvarın ardına fırlattı. Bir ayağını duvarda gördüğü deliğe geçirdi. O sırada genç adam kucağında battaniyeye sarılı büyük bir şeyle tekrar dışarı çıktı.Kucağındaki yükü bahçenin ortasındaki büyük çınar ağacının altına koydu. Battaniyeyi açtı, katlayıp kenara bıraktı… … Agatha çok korkmuştu, çığlık atmamak için dudaklarını ısırdı… Yirminci yüzyılın en önemli polisiye yazarlarından Agatha Christie’nin bir yazar olarak kendini yaratışının heyecanlı veserüven dolu öyküsü. 

... yolladı: "altın kitaplar agatha christie serisini ilk defa basarken çevirmenlere 150 sayfa sınırı ... Agatha Christie - Home | Facebook ... ... Agatha Christie Kimdir, Biyografisi, Eserleri nelerdir ile ilgili bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. ©Copyright 2005. Agatha Christie Ltd., a Chorion Company. All rights reserved. Agatha Christie kitaplarındaki yerler, karakterler ve olaylar hakkında bilgi veren sözlüğümüzü hem polisiyeseverler hem de Agatha Christie okuyucuları faydalı bulacaktır. Agatha Christie 12 Ocak 1976'da hayata gözlerini kapadı. Agatha Mary Clarissa Miller Christie Mollow ... Agatha Christie - Vikipedi ... . Agatha Christie 12 Ocak 1976'da hayata gözlerini kapadı. Agatha Mary Clarissa Miller Christie Mollowan (15 Eylül 1890 - 12 Ocak 1976); tabii ki ismini internetten baktım Agatha Christie 5 Eylül 1890 yılında Devon'da dünyaya gelmiştir. Agatha Christie'nin Edebi Yönü. Agatha Christie dünya edebiyatında önemli bir yere sahip olmuştur. Agatha Christie seksen adet eşsiz polisiye romanıyla, "Polisiye Edebiyatın Kraliçesi" unvanını kazanmıştır. Mary Westmacott takma adıyla altı adet unutulmaz aşk romanı yazmıştır. Acı Kahve Agatha CHRISTIE (1890-1976), cinayet edebiyatının "ölüm düşesi" diye anılır. Agatha Christie Uslubu İyi bir polisiye yazar, "oyunu kuralına göre oynayandır". Agatha Christie dünyanın en tanınmış polisiye yazarıdır. Guiness Rekorlar kitabında tüm zamanların en çok satan kurgu yazarı rekorunu, tahmini 2 milyar civarında satılmış kitapla, elinde bulundurmaktadır. A plaque from the Agatha Christie Mile at Torre Abbey in Torquay. Agatha Christie was born as Agatha Mary Clarissa Miller in Torquay, Devon, to an American father and an English mother. Yazar Agatha Christie'nın tüm eserlerine BKM Kitap avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. BKM Kitap, bir tıkla yazar Agatha Christie'nın kitaplarını uygun fiyat ve hızlı kargo ile adresinize ulaştırıyor. Dame Aga...