Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dönüşüm DuasıBilinçaltı Sırları Valeriy Sinelnikov e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dönüşüm DuasıBilinçaltı Sırları Valeriy Sinelnikov PDF EPUB


Valeriy Sinelnikov

Dönüşüm DuasıBilinçaltı Sırları Valeriy Sinelnikov - Valeriy Sinelnikov pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Valeriy Sinelnikov
DOSYA BOYUTU 6,80
TARİH 2020-03-04
ISBN 6257052061
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap; YOLUN, AYDINLANMANIN ve dünyaya bakış açısının DÖNÜŞÜMÜNÜN olağanüstü ve gerçek hikâyesidir.Bu kitap; EVRENSEL GERÇEKLİĞE ulaşmış sayısız örnekten sadece bir bölümünün dönüşüm gerçeklerinin hikâyesi.Eğer DÜNYAYA yeni bir gözle bakarsanız ve geçmiş zihin kalıplarınızdan kurtulursanız, siz de asıl gerçekliği algılayabilirsiniz.‘Dönüşüm Duası’nın yardımı ile bilinçaltı kaynaklarını her an ‘’devreye sokmak’’ mümkündür.Sizin ruhunuzun değişimi, yakınlarınızın da dünyayı algılayış biçimini değiştirecektir: Kalbinizi açmak, affetmeye, ruhen gelişime ve arınmaya hazır olmak bunun için yeterlidir.‘’İçindeki dünyayı değiştir, dışındaki dünya da değişecektir.’’ Her şey mümkündür!Dr. Valeriy Sinelnikov‘un tüm sayısız deneyimlerinin yanı sıra, kitabın aktarmış olduğu sayılı olan örnekler bile ’DÖNÜŞÜM GERÇEĞİ’ nin birer kanıtıdır.

...v 9786257052061. 'dönüşüm duası'nın yardımı ile bilinçaltı kaynaklarını her an ''devreye sokmak'' mümkündür ... Dönüşüm Duası Bilinçaltı Sırları Valeriy Sinelnikov ... . 'Dönüşüm Duası'nın yardımı ile bilinçaltı kaynaklarını her an ''devreye sokmak'' mümkündür. Her şey mümkündür! Dr. Valeriy Sinelnikov'un tüm sayısız deneyimlerinin yanı sıra kitabın aktarmış... 'Dönüşüm Duası'nın yardımı ile bilinçaltı kaynaklarını her an ''devreye sokmak'' mümkündür. Dr. Valeriy Sinelnikov'un tüm sayısız deneyimlerinin yanı sıra, kitabın aktarmış olduğu sayılı olan... Dönü ... Dönüşüm Duası; Bilinçaltı Sırları Valeriy Sinelnikov... | webkitap.com ... . Dr. Valeriy Sinelnikov'un tüm sayısız deneyimlerinin yanı sıra, kitabın aktarmış olduğu sayılı olan... Dönüşüm Duası Bilinçaltı Sırları. Dr. Valeriy Sinelnikov'un tüm sayısız deneyimlerinin yanı sıra, kitabın aktarmış olduğu sayılı olan örnekler bile 'Dönüşüm Gerçeği' nin birer kanıtıdır. Her şey mümkündür! Dr. Valeriy Sinelnikov'un tüm sayısız deneyimlerinin yanı sıra, kitabın aktarmış olduğu sayılı olan örnekler bile 'DÖNÜŞÜM GERÇEĞİ' nin birer kanıtıdır. Dönüşüm Duası Bu kitap; Yolun, Aydınlanmanın ve dünyaya bakış açısının Dönüşümün olağanüstü ve gerçek hikâyesidir. Dönüşüm DuasıBilinçaltı Sırları. Valeriy Sinelnikov /. Yazar: Valeriy Sinelnikov. Yayınevi: PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK. 'Dönüşüm Duası'nın yardımı ile bilinçaltı kaynaklarını her an ''devreye sokmak'' mümkündür. Valeriy Sinelnikov. Esmira MEHDİYEV. Demet Alaygut. Dönüşüm Duası: Bilinçaltı Sırları. Dr. Valeriy Sinelnikov'un tüm sayısız deneyimlerinin yanı sıra, kitabın aktarmış olduğu sayılı olan örnekler bile 'Dönüşüm Gerçeği' nin birer kanıtıdır. Dönüşüm Duası - Valeriy Sinelnikov hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Dönüşüm Duası. Bilinçaltı Sırları. Valeriy Sinelnikov. Alış-Veriş Listeme Ekle....