Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Osmanlı'nın Son PerdesindeEnver Paşa ve Naciye Sultan e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Osmanlı'nın Son PerdesindeEnver Paşa ve Naciye Sultan PDF EPUB


Ebubekir Subaşı

Osmanlı'nın Son PerdesindeEnver Paşa ve Naciye Sultan - Ebubekir Subaşı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ebubekir Subaşı
DOSYA BOYUTU 10,96
TARİH 2019-11-05
ISBN 6057916211
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yazarın işi, bir ideoloji hastalığıyla idrakine deli gömleği giydirip hâdiseleri olduğundan farklı göstermek değildir. Ona düşen olup bitenleri tarafsız olarak ortaya koyup nihaî karan okuyucuya bırakınakhr. Fakat Enver'i yazmak zor bir iştir... Çünkü onun yaşadığı dünya gülünç trajediyle acıklı komedinin harman olduğu büyük ve kanlı bir sahnedir. Öyle ki burada gözü pek ve katı kalpli zalimler, beceriksiz ahmaklar, kazanma hırsıyla dünyayı ateşe veren ihtiras sahipleri birer gerçek ve tehlikeli rol almışlardır. Ancak işler aksi de gitmiş ve hâkim olduğunu sanan şeytanlar ahmak zannettikleri karşısında egilebilmişlerdir. Enver sahnesinde milyonlarca figüran gerçek birer rol sahibi olarak kan ve ateşin içindedir. Bu yüzden de o kıssadan hisse vermenin ötesinde deli bir maceradır. Baş kahraman bu sahnede hep gücünden fazlasını ister ve rakipsizdir. Herkes tükendi derken o bir elmas kılıç gibi kuundan sıyrılıp önüne çıkan merdi-venleri birer basamak gibi atlamaya kalkar ve o Makedonya'da bir silah gibi patlayıp nihayet Pamir tepelerinde mitralyözle vurularak perdeyi indirir. Enver zihinlerde Kelile ve Dimne'yi Köroğlu havasında yaşatır. Bu macerada Don Kişot, Robinson Kruzo, Gulliver ve Giyom Tell hep susmak zorunda kahrlar. Zira Enver öyle bir Kerem'dir ki; Züleyha, Belkıs, Asli ve Şirin Nâciye'sinin şahsmda Binbir Gece Masallan'yla harmanlarur. Onunki, ateşle sudan mâmul bâdeyi içme zevki veren ataldık hikâyesinirı tâ kendisidir. 

...ece Masallan`yla harmanlarur. Osmanlı'nın Son Perdesinde / Ebubekir Subaşı / Çelik Yayınevi ... Enver Bey ile Naciye Sultan'ın Aşk Mektupları… - Ayşen Cumhur... ... . Gittigidiyor'da 75 TL'ye varan World Puan KampanyasıStokta 5 adet3 iş günüSon güncelleme: Bugün 22:09 GittiGidiyor/kitap_store. Osmanlı'nın Son Perdesinde. Yazar : Ebubekir Subaşı Yayınevi : ÇELİK YAYINEVİ Bu kategorideki tüm ürünler. Resimler. Öneri Kutusu. Enver Paşa ve Naciye Sultan. » Kitap » Edebiyat » Tarihi Roman » Osmanlı'nın Son PerdesindeEnver Paşa ve Naciye Sulta ... Osmanlı'nın Son Perdesinde Enver Paşa ve Naciye Sultan Satın Al ... . » Kitap » Edebiyat » Tarihi Roman » Osmanlı'nın Son PerdesindeEnver Paşa ve Naciye Sultan. Fakat Enver'i yazmak zor bir iştir... nihayet Pamir tepelerinde mitralyözle vurularak perdeyi indirir. 29.25 39. Ebubekir Subaşı. Hatice Tarhan Vâlide Sultan; Osmanlı'nın Son Büyük Kadın Sultanı. 32.25 43. Ebubekir Subaşı. İmam Şamil; Osmanlı'nın Dağıstan Serdarı ve Gizli Veziri. Önceki Kitap Devletten İmparatorluğa Sultan I. Murad / Tarihsever Çocuk 4. ...bir simaya sahip, bakışları bir bıçak keskinliğinde, yürüşünde endam olan, davranışları son derece muntazam bir Osmanlı subayıydı. O dönemde Naciye Sultan'ın Enver Paşa'ya karşı bir ilgisi vardı. Enver sahnesinde milyonlarca figüran gerçek birer rol sahibi olarak kan ve ateşin içindedir. Bu yüzden de o kıssadan hisse vermenin ötesinde deli bir maceradır. 27.30 TL. Enver zihinlerde Kelile ve Dimne'yi Köroğlu havasında yaşatır. Bu macerada Don Kişot, Robinson Kruzo, Gulliver ve Giyom Tell hep susmak zorunda kahrlar. Enver sahnesinde milyonlarca figüran gerçek birer rol sahibi olarak kan ve ateşin içindedir. https://www.kitapsitesi.com/urun/osmanlinin-son-perdesinde-enver-pasa-ve-naciye-sultan. 27.30 TL. Enver zihinlerde Kelile ve Dimne'yi Köroğlu havasında yaşatır. Bu macerada Don Kişot, Robinson Kruzo, Gulliver ve Giyom Tell hep susmak zorunda kahrlar. Zira Enver öyle bir Keremdir ki; Züleyha, Belkıs, Asli ve Şirin Nâciyesinin şahsmda Binbir Gece Masallanyla harmanlarur. (Tanıtım Bülteninden). Yazar. Ebubekir Paşa. Yayın...