Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sen Çözemezsen Kant Çözer e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sen Çözemezsen Kant Çözer PDF EPUB


Marie Roberts

Sen Çözemezsen Kant Çözer - Marie Roberts pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Marie Roberts
DOSYA BOYUTU 8,18
TARİH 2019-04-24
ISBN 6058072701
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

KEÇİLERİ KAÇIRDIĞINIZ ANLARDA HANGİ FİLOZOFUN YANINIZDA OLMASINI İSTERDİNİZ?KANT, NIETZSCHE, SPINOZA, PLATON İMDADINIZA YETİŞİYOR ! Kontrol edemediğimiz durumlar, her şeyin yerle bir olduğu kaos dakikaları, öfkenin, gözyaşlarının, suçluluğun, anlayışsızlığın, utancın esiri olduğumuz yani keçileri kaçırdığımız anlar… Bu kriz anlarına kim çözüm getirebilir? Kant, Nietzsche, Platon, Spinoza… Düşünceleriyle tarihe yön veren bu filozofların hayatınızın en büyük krizlerini çözmede size yardımcı olmak için yanınıza geldiğini düşünün.Bu kitapta tarihin en büyük on iki filozofu modern hayatın günlük sorunlarına çözüm getirebilmek için bir araya geliyor. Bir sonraki kriz anında telaşlanmak yerine bu filozoflardan yardım alabilirsiniz. Marie Robert bu kitapta felsefeyi kütüphane raflarından çıkarıp ilişkilerimizin, işimizin ve bilhassa da gündelik hayatımızın tam kalbine yerleştiriyor.

...lerini çözmede size yardımcı olmak için yanınıza geldiğini düşünün ... Sen Çözemezsen Kant Çözer - Marie Roberts | kitapyurdu.com ... . 20 TL. Kant, Nietzsche, Platon, Spinoza… Düşünceleriyle tarihe yön veren bu filozofların hayatınızın en büyük krizlerini çözmede size yardımcı olmak için yanınıza geldiğini düşünün. Ürün Adı: Sen Çözemezsen Kant Çözer Ürün Kodu: 9786058072701 Basım Yılı: 2019.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Marie Robert. Sen Çözemezsen Kant Çözer. Yeni. Ücretsi ... Sen Çözemezsen Kant Çözer - ePttAVM ... . Hamur Çevirmen: Marie Robert. Sen Çözemezsen Kant Çözer. Yeni. Ücretsiz Kargo. Kant, Nietzsche, Spinoza, Platon imdadiniza Yetişiyor! Kontrol edemediğimiz durumlar, her şeyin yerle bir olduğu kaos dakikaları, öfkenin... Sen Çözemezsen Kant Çözer-AYRIKSI KİTAP-Marie Roberts KEÇİLERİ KAÇIRDIĞINIZ ANLARDA HANGİ FİLOZOFUN YANINIZDA OLMASINI İSTERDİNİZ? < 20 TL. Kant, Nietzsche, Platon, Spinoza… Düşünceleriyle tarihe yön veren bu filozofların hayatınızın en büyük krizlerini çözmede size yardımcı olmak için yanınıza geldiğini düşünün. Sen Çözemezsen Kant Çözer en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Sen Çözemezsen Kant Çözer. Yazar: Marie Robert. Yayınevi : Ayrıksı Kitap. Kant, Nietzsche, Spinoza, Platon imdadiniza Yetişiyor! Kontrol edemediğimiz durumlar, her şeyin yerle bir olduğu kaos dakikaları, öfkenin Sen Çözemezsen Kant Çözer 9786058072701 Ayrıksı Kitap. Sen Çözemezsen Kant Çözer. Keçileri Kaçırdığınız Anlarda Hangi Filozofun Yanınızda Olmasını isterdiniz? Kant, Nietzsche, Spinoza, Platon imdadiniza Yetişiyor! Sen Çözemezsen Kant Çözer. Kargoya verilme süresi 3 gün. Yayınevi : Ayrıksı Kitap. Keçileri Kaçırdığınız Anlarda Hangi Filozofun Yanınızda Olmasını isterdiniz Kant. Sen Çözemezsen Kant Çözer (9786058072701). Marka : Marie Robert. Kant, Nietzsche, Spinoza, Platon imdadiniza Yetişiyor! Kontrol edemediğimiz durumlar, her şeyin yerle bir olduğu kaos dakikaları... 16 TL. Sen Çözemezsen Kant Çözer-Ayrıksı Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kant, Nietzsche, Spinoza, Platon imdadiniza Yetişiyor! Satışları için aldığı yorumlar (). Geri Diğer Satıcılar. Sen Çözemezsen Kant Çözer Marie Robert Ürününü Satan Satıcılar. Cadde Yurt Dışı Alışveriş Yıldız Fırsat Editörün Seçimi Günün Fırsatı. Sen Çözemezsen Kant Çözer Ayrıksı Kitap. Marie Robert - İnce Kapak. Start by marking "Sen Çözemezsen Kant Çözer" as Want to Read We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Sen Çözemezsen Kant Çözer by Marie Robert....