Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tim Cook e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tim Cook PDF EPUB


Leander Kahney

Tim Cook - Leander Kahney pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Leander Kahney
DOSYA BOYUTU 12,69
TARİH 2019-10-30
ISBN 6056965418
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Steve Jobs’un vefatından sonra Apple hayatta kalsa da hâkimiyetini yitirecek.”—Forbes, Ekim 20112011’de Tim Cook olduğunuzu düşünün. Elli yaşındasınız ve mükemmel bir kariyerin keyfini sürüyorsunuz. 1998 yılından beri Apple’da kıdemli yöneticisiniz, 2007’den beri küresel operasyonun başındasınız ve patronunuzun tıbbi izinlerinde de CEO olarak görev yapıyorsunuz. Tüm bunlara rağmen yine de sahne ışıklarından uzakta, sakin bir hayatın tadını çıkarıyorsunuz. Kimse hakkınızda tweet atmıyor ve sokakta sizi durdurmuyor.Sonra bir gün patronunuz ağustos ayında istifa ediyor ve altı hafta sonra, tarihin en ikonik yenilikçi ve girişimcilerinden biri için dünyada eşi benzeri görülmemiş türden bir yasa neden olarak vefat ediyor. Birdenbire herkes Apple’ın yeni CEO’suna karşı şüpheli hatta zaman zaman aşağılayıcı şekilde yaklaşmaya başlıyor. Tim Cook gibi sıkıcı bir operasyon adamı nasıl olur da Mac, iPod, iPhone ve çok daha fazlasını kazandıran dâhi Steve Jobs’un yerini alabilir?Ne var ki Cook hakkında yazılan ilk biyografi olma özelliğini taşıyan bu eserinde gazeteci Leander Kahney, bizlere bu eleştirilerin ve şüphelerin yersiz olduğunu gösteriyor. Sıkıcı operasyon adamı, Apple’ın dünyanın ilk trilyon dolarlık şirket olma yolundaki mihenk taşlarını geçmesini sağlayarak şirketi geçmiş sekiz yıldan çok daha yükseklere taşıyor.Cook’un liderliğinde, iPhone tüm zamanların en başarılı ürünü oldu. Apple Watch hiç yoktan bir giyilebilir teknoloji endüstrisi meydana getirdi. Apple’ın PC piyasasındaki payı sabit bir şekilde büyüdü. Ve hizmet sektörü (müzik, uygulamalar ve dijital abonelikler) astronomik rakamlarla büyümeye devam ediyor. Kahney bu başarıların hiçbirisinin neden yalnızca Cook için şans eseri olmadığını veya yalnızca Jobs çağının türevleri olmadığını açıklıyor.Kahney aynı zamanda Cook’un görünürlüğünü, Apple’ın kâr zarar hanesinde bir farklılık oluşturmak için nasıl kullandığına da dikkat çekiyor. Jobs’un aksine Cook; internet gizliliği, insan hakları ve çevreyi koruma gibi geneli ilgilendiren konular hakkında da konuşmaya istekli.Cook’un meslektaşlarıyla yapılan röportajlara dayanan ve Leander Kahney’nin “Jony Ive”, “Nasıl Steve Jobs Olunur?” kitaplarından alışık olduğumuz o sürükleyici anlatımıyla Tim Cook kitabı bizlere Apple’ın son zamanlardaki mücadeleleri ve zirve noktaları hakkında yepyeni bir bakış açısı sunuyor.

...esi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu ... Twitter | Tim Cook ... . American business executive and engineer Tim Cook has served as chief executive officer of Tim Cook was born Timothy D. Cook in the small town of Robertsdale, Alabama, on November 1, 1960. Öyle ki, şirket Cook'un yardımı olmadan bugünkü konumuna asla ulaşamazdı. Gelin Tim Cook'un kariyer basamaklarını tırmanıp Apple'ın CEO'luğuna kadar nasıl yükselebildiğine birlikte bakalım. Tim Cook ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ti ... Tim Cook - Apple, Education & Career - Biography ... . Tim Cook ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tim Cook haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 565 Tim Cook haberi bulunmuştur. Kendisine 'dünyanın en güçlü gay'i (bkz: eşcinsel) denir miş... (Habertürk birinci sayfasından böyle anons etmiş.) Off, tipe bak hizaya gel. http://galeri.uludagsozluk.com/g/tim-cook/. ABD Başkanı Donald Trump, Amerikan İşgücü Politikası Danışma Kurulu Toplantısı'nda açıklama yaparken toplantıda yer alan Apple CEO'su Tim Cook'tan bahsederken adını Tim Apple olarak söyledi. Tim cook haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 473 tim cook haberi bulunmuştur. Tim Cook, CEO of Apple, Inc., has failed miserably, launching half-baked products, allowing Mac OS X to wither, and failing to... Weirdly, Tim Cook doesn't make the list of inspirational leaders. Tim Cook is an American business executive who succeeded Steve Jobs as the Chief Executive Officer http://nymag.com/daily/intelligencer/2014/10/apples-tim-cook-shatters-the-glass-closet.html. Timothy Donald Cook (born November 1, 1960) is an American business executive and industrial engineer. Cook is the chief executive officer of Apple Inc... Timothy Donald Cook (born November 1, 1960) i...