Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Atlantis’in Kalbi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Atlantis’in Kalbi PDF EPUB


Alyssa Day

Atlantis’in Kalbi - Alyssa Day pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Alyssa Day
DOSYA BOYUTU 4,59
TARİH 2019-10-08
ISBN 6050320145
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Ben de senin kalbinin içini görmüştüm, unuttun mu? Karanlığın arasında parlıyordun. Onur, cesaret ve görev aşkıyla sağlam bir iradeden oluşuyordun. Seni nasıl sevmem ki?” Bir başrahibin arzuları…Poseidon’un Başrahibi Alaric sevdiği kadın olan asilerin lideri Quinn’e bir söz vermiştir: Dostu Jack’i insanlığının son nebzesini de kaybetmeden kurtarmak zorundadır. Diğer yandan, bunu yapması halinde kötü bir durumla karşı karşıya kalacaktır; büyük aşkını, hayatını kurtardığı adama kaptırma tehlikesiyle... Ancak sonucu ne olursa olsun Quinn’in dileklerini yerine getirmek onun için her zaman ilk sıradadır. Yeniden doğan bir tehdit…Poseidon’un Trident’inin son cevheri, Atlantis’in gerçek kralı olduğunu iddia eden Yeniden Doğan Batlamyus adlı gizemli bir adamın eline geçmiştir. Ancak bu büyülü teröristin yegâne amacı kaos oluşturmaktır. Onu durdurabilecek tek savaşçı ise aşkın kuvvetli çekimiyle girdiği bir yolda uğraş vermekle meşguldür. Atlantislilerin deniz üzerindeki gücü de tufan oluşturabilecek büyüklüktedir ve Alaric, Quinn’in aşkı için tüm dünyayı yıkmaya hazırdır. Atlantis’in ölümsüz insanlarıyla vampir hükümdarlığı arasında savaş baş gösterdiğinde Atlantisli başrahip hem dünyasını hem de sevdiği kadını kurtarmak için çabalamak zorunda kalır ve bu savaşta hiçbir riskin göze alınması mümkün değildir. 

...n Doğan Batlamyus adlı gizemli bir adamın eline geçmiştir ... Atlantis'in Kalbi - Alyssa Day ... . Atlantis'in Kalbi-poseidon Savaşçıları. Gittigidiyor'da 75 TL'ye varan World Puan KampanyasıStokta 5 adet16:00Bugün kargodaSon güncelleme: Dün 22:52 GittiGidiyor/anadolukitapsergi. 18 TL. Yeniden doğan bir tehdit… Poseidon'un Trident'inin son cevheri, Atlantis'in gerçek kralı olduğunu iddia eden Yeniden Doğan Batlamyus adlı gizemli bir adamın eline geçmiştir. "Ben de senin kalbinin içini görmüştüm, unuttun mu? Pos ... Atlantis'in Kalbi - Alyssa Day | kitapyurdu.com ... . "Ben de senin kalbinin içini görmüştüm, unuttun mu? Poseidon'un Trident'inin son cevheri, Atlantis'in gerçek kralı olduğunu iddia eden Yeniden Doğan Batlamyus adlı gizemli bir adamın eline... 18.75 TL. Yeniden doğan bir tehdit… Poseidon'un Trident'inin son cevheri, Atlantis'in gerçek kralı olduğunu iddia eden Yeniden Doğan Batlamyus adlı gizemli bir adamın eline geçmiştir. 25 TL. Yeniden doğan bir tehdit… Poseidon'un Trident'inin son cevheri, Atlantis'in gerçek kralı olduğunu iddia eden Yeniden Doğan Batlamyus adlı gizemli bir adamın eline geçmiştir. Beni yanılttın ki bu çok nadir olur. Şimdi gelelim bu tozu nasıl kullanacağına. Parşömende yazılana göre, tozu aldıktan sonra Atlantis'in kalbine inip, büyük Posedion heykelinin gözlerine dökmelisin. Alyssa Day. "Ben de senin kalbinin içini görmüştüm, unuttun mu? Karanlığın arasında parlıyordun. Onur, cesaret ve görev aşkıyla sağlam bir iradeden oluşuyordun. Seni nasıl sevmem ki?". 9786050320145. 394914. Atlantisin Kalbi. Martı Yayınları. 18.75. %25. Atlantis'in Uyanışı Poseidon Savaşçıları. Alyssa Day. Martı Yayınları....