Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Değerler Eğitimi Seti 4. Kitap Stickerli (5 Yaş ve Üzeri) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Değerler Eğitimi Seti 4. Kitap Stickerli (5 Yaş ve Üzeri) PDF EPUB


Nuran Ferhan Can

Değerler Eğitimi Seti 4. Kitap Stickerli (5 Yaş ve Üzeri) - Nuran Ferhan Can pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nuran Ferhan Can
DOSYA BOYUTU 6,35
TARİH 2019-08-08
ISBN 6059953702
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dini ve ahlâki eğitimin erken yaşlardan itibaren başlamasının önemini dikkate alarak; çocuklarımızın yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde hazırladığımız Okul Öncesi Değerler Eğitimikitabı içerisinde; imanın ve İslam’ın şartları, abdest, namaz vb. Temel ilmihâl bilgileri, âdaplar, hadîs-i şerifler ve Peygamber Efendimiz’i sevmek gibi bölümler yer almaktadır.Okul öncesi dönemin temel eğitim ve etkinlik prensipleri çerçevesinde hazırlanmış olan kitabımızın hem çocuklar için hem de aileleri için faydalı olacağını düşünüyoruz.

...zırladığımız Okul Öncesi... 5 yaş ingilizce seti (1) ... Değerler Eğitimi Seti 4. Kitap Stickerli (5 Yaş ve Üzeri)... - GittiGidiyor ... . 4 yaş eğitim seti ve setleri üreten en çok tercih edilen yayınevleri. SETİ İÇERİĞİ2 Kitap128 Sayfa DHS GENEL AÇIKLAMADikkat ve Hafıza Seti 3 Yaş aralığında ki çocukl.. Sepetim Sepetiniz boş. KİTAP. Sınava Hazırlık. Yardımcı Kitaplar 4.Sınıf İlköğr. 2 Yaş Eğitim Seti En Ucuz Fiyat Avantajı ve İndirim Seçenekleriyle Cimride. Fazilet Çocuk Yayınevi 5 Yaş ve Üzeri Değerler Eğit ... Değerler Eğitimi Seti 4. Kitap Stickerli (5 Yaş ve Üzeri)... - GittiGidiyor ... . Fazilet Çocuk Yayınevi 5 Yaş ve Üzeri Değerler Eğitimi Seti 2. Kitap - Nuran Ferhan Can,Z. Merve Demir Uzun 507955. "Nuran Ferhan Can" - diğer ürünler. Değerler Eğitimi Seti 5.Kitap Stickerli ... Değerler Eğitimi Seti 4. Kitap - Sticker... 8,64 TL. FAZİLET ÇOCUK YAYINLARI tarafından basılan Değerler Eğitimi Seti 4. Kitap Stickerli (5 Yaş ve Üzeri) adlı kitap kitapçıların raflarında yerini aldı. Dini ve ahlâki eğitimin erken yaşlardan itibaren başlamasının önemini dikkate alarak; çocuklarımızın yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde hazırladığımız Okul Öncesi Değerler Eğitimi kitabı... Kozmetik, Kişisel Bakım. Süpermarket, Pet Shop. Kitap, Müzik, Film, Hobi. Beş Yıldız4 Yaş ve üstü çocugunuz varsa TAVSİYE EDERİM ALIN OKUYUN ÇOK DEĞERLİ BİR KİTAP SERİSİ. Minimum 10 adet olmak üzere toptan 3-4 yaş ve 5-6 yaş okul öncesi eğitim setleri satın alımlarına özel olarak ek indirimler sunuyoruz. Damla Yayınları...