Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi PDF EPUB


Martha Wells

Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi - Martha Wells pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Martha Wells
DOSYA BOYUTU 7,73
TARİH 2020-03-05
ISBN 6057762870
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Katilbot’un Tüm Sistemler Çöktü ile başlayan macerası sona eriyor! Katilbot umursamaya programlanmamıştı; öyleyse bugüne dek ona değer vermiş tek insana yardım etmeye karar vermesi, kodunda bir hata olması dışında başka nasıl açıklanabilir ki? Kendi kanlı geçmişinin sırlarını gün yüzüne çıkarmak için galaksiyi boydan boya kateden Katilbot, aynı zamanda GrayCris hakkındaki korkunç gerçekleri de öğrenmişti. Şimdiyse, GrayCris’in daha fazla can almasını engellemek için çabalayan Dr. Mensah’a yardım etmek için geri dönüyor. Ancak kaçak bir robota kim inanır ki?

...net, kitap jet! Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi - Martha Wells - İthaki Yayınları, 9786057762870, İthaki Yayınları, Martha Wells, KDV Dahil: 18 ... Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi | bkmkitap.com ... .00 TL en uygun fiyat ile Toptankitapal.com'dan satın al. Çıkış Stratejisi-katilbot Günlükleri 4 ürünü, özellikleri ve en uygun fiyatları Dostum Kitap da. Çıkış Stratejisi-katilbot Günlükleri 4, Çocuk Bilim Kurgu kategorisinde. %25. Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi. Martha Wells. İthaki Yayınları. 18,00 13,50. Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi. Müşteri Hiz ... Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi - Martha Wells | Nadir Kitap ... . %25. Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi. Martha Wells. İthaki Yayınları. 18,00 13,50. Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi. Müşteri Hizmetleri. Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi. Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi. Martha Wells. İthaki Yayınları....