Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi PDF EPUB


Martha Wells

Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi - Martha Wells pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Martha Wells
DOSYA BOYUTU 5,11
TARİH 2020-03-05
ISBN 6057762870
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Katilbot’un Tüm Sistemler Çöktü ile başlayan macerası sona eriyor! Katilbot umursamaya programlanmamıştı; öyleyse bugüne dek ona değer vermiş tek insana yardım etmeye karar vermesi, kodunda bir hata olması dışında başka nasıl açıklanabilir ki? Kendi kanlı geçmişinin sırlarını gün yüzüne çıkarmak için galaksiyi boydan boya kateden Katilbot, aynı zamanda GrayCris hakkındaki korkunç gerçekleri de öğrenmişti. Şimdiyse, GrayCris’in daha fazla can almasını engellemek için çabalayan Dr. Mensah’a yardım etmek için geri dönüyor. Ancak kaçak bir robota kim inanır ki?

...thaki Yayınları 9786057762870 Martha Wells ... Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi | bkmkitap.com ... . Israrla şöyle bir algı oluşturulmak istenmiş bence internette, Katibot Günlükleri Serisi 4 kitaptı ve Çıkış Stratejisi ile bu seri bitti. (Bu arada Çıkış Stratejisi'nin arka kapağında da yazıyor bu.) Çıkış Stratejisi-Katilbot Günlükleri 4. Martha Wells İTHAKİ YAYINLARI. Martha Wells kaleminden Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. kita ... Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi - Martha Wells | Nadir Kitap ... .com güvencesiyle satın alabilirsiniz. kitaphanen.com´da uygun fiyata İthaki Yayınları markalı Katilbot Günlükleri 4 Çıkış Stratejisi 9786057762870 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Katilbot Günlükleri 4 - Çıkış Stratejisi kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Martha Wells kitapları ve ithaki 2020 baskısı kitaplar ile ikinci el v...