Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Neydik N'olduk Ailesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Neydik N'olduk Ailesi PDF EPUB


Neslihan Acu

Neydik N'olduk Ailesi - Neslihan Acu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Neslihan Acu
DOSYA BOYUTU 11,41
TARİH 2019-10-14
ISBN 6059405997
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çağdaş edebiyatımızda derin gözlem gücünü yansıttığı kitaplarıyla sevilen Neslihan Acu, yeni romanında, zor zamanlarda birbirine tutunan bir aileyi eğlenceli bir üslupla anlatıyor. Kentteki lüks yaşamı geride bırakan ailenin doğaya yolculuğunu gerçekçi karakterlerle işliyor. Günümüz Türkiye'sine ilişkin incelikli ayrıntıları ele alırken, güncel bir fotoğraf çekiyor ve toplumsal eleştiri dozunu mizahla yükseltiyor. Yazar, genç okurların dikkatini çeken ON8 romanı Z Yalnızlığı'ndan sonra yeni kitabında da tüketim, kırsal yaşam ve varlık-yokluk üzerine düşündürürken, arkadaşlığa, yaşama ve dayanışmaya dair ölmez tohumlar ekiyor. Her şeye rağmen yeniden başlayabilmenin ve bir arada olmanın umudunu elden bırakmayan bir roman!Lüks bir hayat yaşayan Gümüşsoy Ailesi'nin babası Engin Bey tekstil işiyle uğraşıyordu. Anne Seval Hanım ve büyük kızı Burcu'nun tüketim ve kibir dolu yaşamı; kredi kartları, arabalar, lüks ev, mücevherler, özel okullar ve pahalı yurtdışı seyahatleri... bir gün hepsi bitti. Kaçmak zorundaydılar. Hayatlarında ilk kez bir köyde yaşayacaklardı ve yanlarında götürdükleri tek şey, kentli alışkanlıklarıydı. Doğanın içinde, ağaçlara, toprağa ve iyi duygulara tutunarak hayatta kalmayı başarmaları mümkün olacak mıydı?..Neslihan Acu: 1960 yılında, İstanbul'da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden 1982'de mezun oldu. Yazmaya üniversite yıllarında başladı. Yaptığı çevirilerden bazıları, dönemin edebiyat ve çeviri dergilerinde yayımlandı. İzmir Life dergisinde röportajcı olarak çalıştı. Çeşitli internet sitelerinde ve gazetelerde köşe yazarlığı yaptı. 2011 yılında TV8'de, Kitap Kulübü adlı kültür sanat programını hazırladı ve sundu, pek çok yazarı konuk etti. İlk romanı Meltem K'yı Kim Öldürdü?'yü (2004) Kadından Donkişot Olmaz (2005), Ne Güzel Bir Hiçlikti Aşk (2006), Kuzgunun Şarkısı (2007), Artık Ayrılsak Diyorum (2010) ve İyi Tanrının Çocukları (2015) izledi. Kadından Donkişot Olmaz ve Kuzgunun Şarkısı adlı romanları Bulgarca'ya, Ne Güzel Bir Hiçlikti Aşk ise Bulgarca ve Rumence'ye çevrildi. Z Yalnızlığı 'yla (2017, ON8) ilk kez gençliğe seslenen, çağdaş edebiyatta gerçekçi anlatımıyla yer bulan Acu'nun son romanı da gençler için: Neydik N'olduk Ailesi (2019). Bir sinefil ve çizgi roman koleksiyoncusu olan yazar, eşi ve oğluyla birlikte İzmir'de yaşıyor.

...tığı kitaplarıyla sevilen Neslihan Acu, yeni romanında, zor zamanlarda birbirine tutunan bir aileyi eğlenceli bir üslupla anlatıyor ... Neydik N'olduk Ailesi | Günışığı Kitaplığı | Tüm Kitaplar ... . Neydik N'olduk Ailesi (9786059405997). derin gözlem gücünü yansıttığı kitaplarıyla sevilen Neslihan Acu, yeni romanında, zor zamanlarda birbirine tutunan bir aileyi eğlenceli bir üslupla anlatıyor. 16.50 TL. Çağdaş edebiyatımızda derin gözlem gücünü yansıttığı kitaplarıyla sevilen Neslihan Acu, yeni romanında, zor zamanlarda birbirine tutunan bir aileyi eğlenceli bir üslupla anlatıyor. 15.40 TL. Çağdaş edebiyatımızda derin gözlem gücünü yansıttığı kitaplarıyla sevilen Neslihan Acu, yeni romanında, zor zama ... Neydik N'olduk Ailesi | Günışığı Kitaplığı | Tüm Kitaplar ... . 15.40 TL. Çağdaş edebiyatımızda derin gözlem gücünü yansıttığı kitaplarıyla sevilen Neslihan Acu, yeni romanında, zor zamanlarda birbirine tutunan bir aileyi eğlenceli bir üslupla anlatıyor. 16.50 TL. Neydik Nolduk Ailesi Günışığı Kitaplığı ürününü tüm kredi kartlarıyla taksitli ve kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz. Neydik Nolduk Ailesi Günışığı Kitaplığı16,50 TL Günışığı Kitaplığı. 16.94 TL. Çağdaş edebiyatımızda derin gözlem gücünü yansıttığı kitaplarıyla sevilen Neslihan Acu, yeni romanında, zor zamanlarda birbirine tutunan bir aileyi eğlenceli bir üslupla anlatıyor. 14.37 TL. Z Yalnızlığı 'yla (2017, ON8) ilk kez gençliğe seslenen, çağdaş edebiyatta gerçekçi anlatımıyla yer bulan Acu'nun son romanı da gençler için: Neydik N'olduk Ailesi (2019). Neydik Nolduk Ailesi, kategorisinde 18,7 TL indirimli fiyatı ve PTT Kargo güvencesiyle. Ürün Adı: Neydik Nolduk Ailesi. Mağaza: Uygun Kitapçı. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Neslihan Acu'yla, ilk çalışma yıllarıma uzanan, eski bir dostluğumuz var ve kısa süre önceki Türkiye seyahatim sırasında İstanbul'da buluştuğumuzda Neydik N'olduk Ailesi yeni yayımlanmıştı. Neydik Nolduk Ailesi. Marka : Günışığı Kitaplığı. Barkod : 9786059405997. Lüks bir hayat yaşayan Gümüşsoy Ailesi'nin babası Engin Bey tekstil işiyle uğraşıyordu. Seni gördüğüme sevindim AtılgOkuy, indir Neydik N'olduk Ailesi. Lüks bir hayat yaşayan Gümüşsoy Ailesi'nin babası Engin Bey tekstil işiyle uğraşıyordu. 16.50 TL. Kentteki lüks yaşamı geride bırakan ailenin doğaya yolculuğunu gerçekçi karakterlerle işliyor. Günümüz Türkiye'sine ilişkin incelikli ayrıntıları ele alırken... Çağdaş edebiyatımızda derin gözlem gücünü yansıttığı kitaplarıyla sevilen Neslihan Acu, yeni romanında, zor zamanlarda birbirine tutunan bir aileyi eğlenceli bir üslupla anlatıyor. ...gücünü yansıttığı kitaplarıyla sevilen Neslihan Acu, yeni romanında, zor zamanlarda birbirine tutunan bir aileyi eğlenceli bir üslupla anlatıyor. https://www.kitapsitesi.com/urun/neydik-nolduk-ailesi. "Neydik N'olduk Ailesi"nin Hikâyesi. Neslihan Acu'nun günümüz Türkiye'sinden bir ailenin birbirine tutunma hikâyesini anlattığı kitabı Neydik N'olduk Ailesi, Günışığı Kitaplığı tarafından yayımlandı....