Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 5 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 5 PDF EPUB


Hale Eştürk Altay

Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 5 - Hale Eştürk Altay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hale Eştürk Altay
DOSYA BOYUTU 12,45
TARİH 2019-10-15
ISBN 6052236734
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yeterince sabır gösterilmeyip aceleye getirilen işlerin iyi sonuç vermeyeceğini anlatmak için “Acele işe şeytan karışır!” deriz.“Eden bulur!” diyerek, yalnızca iki sözcükle, bir kimsenin yaptığı davranışın yanına kâr kalmayacağını anlatırız.Sonradan gelenin, haksız bir şekilde, öncekinin önüne ya da yerine geçtiği durumlarda “Dağdan gelen bağdakini kovar.” atasözünü kullanırız.Uzaktan takip edenler için cazip fakat başına gelen kimselere rahatsızlık veren durumlar için “Davulun sesi uzaktan hoş gelir.” deriz.Atasözleri, yüzyıllar içinde, türlü tecrübelerden süzüle süzüle, hayatın imbiklerinden damıtıla damıtıla ortaya çıkmış ve dilden dile aktarılarak günümüze kadar ulaşmıştır. Atasözlerinin çıkış hikâyelerinin yer aldığı bu seride, hangi atasözünün ne zaman, nasıl ve hangi olay üzerine söylendiğini öğrenirken yüzyıllardır süregelen bilgi birikimine de şahit olacaksınız.

...ünün ne zaman, nasıl ve hangi... 12 TL ... Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 5 | benlikitap.com ... . Atasözlerinin çıkış hikâyelerinin yer aldığı bu seride, hangi atasözünün ne zaman, nasıl ve hangi olay üzerine söylendiğini öğrenirken yüzyıllardır süregelen bilgi birikimine de şahit olacaksınız. 12.80 TL. Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 5-Uğurböceği Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 9.40 TL. Atasözlerinin çıkış hikâ ... Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 5-Palme Kitabevi ... . 9.40 TL. Atasözlerinin çıkış hikâyelerinin yer aldığı bu seride, hangi atasözünün ne zaman, nasıl ve hangi olay üzerine söylendiğini öğrenirken yüzyıllardır süregelen bilgi birikimine de şahit olacaksınız. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 5. Yazar. Hale Eştürk Altay. 16 TL. Atasözlerinin çıkış hikâyelerinin yer aldığı bu seride, hangi atasözünün ne zaman, nasıl ve hangi olay üzerine söylendiğini öğrenirken yüzyıllardır süregelen bilgi birikimine de şahit olacaksınız. Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 5 kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2018-05-16 yılında yayınlanan Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 5 , 1. Baskı ve Hikaye (Yerli) kategorisinde yer almaktadır. kitaphanen.com´da uygun fiyata Uğurböceği Yayınları markalı Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 5 9786052236734 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Atasözlerinin İlginç Hikayeleri-5 ürünü, özellikleri ve en uygun fiyatları Dostum Kitap da. Atasözlerinin İlginç Hikayeleri-5, Hikaye kategorisind...