Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gizli Psikolojik İstismar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gizli Psikolojik İstismar PDF EPUB


Shannon Thomas

Gizli Psikolojik İstismar - Shannon Thomas pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Shannon Thomas
DOSYA BOYUTU 3,97
TARİH 2020-02-15
ISBN 9752754836
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İnsanın bulunduğu her yerde, her toplulukta toksik insanlar ve psikolojik istismar olabilir ancak bunlar çoğunlukla gizlidir; moraran göz, kırılan kol veya duvarlarda patlayan tabak, bardak yoktur. Oysa şiddetin bu görünmeyen ve sinsi biçimi ağır hasara yol açar; yıkılmış duygularıyla, zedelenmiş özsaygısıyla hayatın birçok alanında bir şey yapamaz hale gelen bitmiş, tükenmiş nice insan bırakır ardında… Belki siz de yaşamınızın bir döneminde, birilerinin açık bir şekilde görülmeyen, gizlice yaptıkları bazı davranışlarının altında ezildiniz, bunun nasıl bir duygu olduğunu biliyorsunuz. Belki de şu an bir dargın bir barışık giden, benimle oynuyor galiba dediğiniz romantik ilişkinizi anlamaya çalışıyorsunuz. Partneriniz bir yakınlaşıyor, bir uzaklaşıyor. Belki kendi aileniz veya eşinizin ailesinin gözünde şamar oğlanına döndüğünüzü hissediyorsunuz. Belki patronunuz veya işyerindeki arkadaşlarınız gününüzü zehir etmekten zevk alıyorlar. Belki dini inançlarınız istismar ediliyor. Belki içtenlikle yüreğinizi açtınız ve arkadan vuruldunuz. Belki karşı koyduğunuz için size kendinizi suçlu hissettiren var… Psikolojik istismara uğramış olanlar kendilerine ne yapıldığını kolay kolay itiraf edemezler, anlatamazlar. Shannon Thomas ne olduğunu, nasıl olduğunu anlatıyor ve daha da önemlisi, paramparça olan hayatların toparlanmasına, iyileşmesine ve yeniden inşa edilmesine yardımcı olan bir yol haritası sunuyor.

...ın orijinal baskısının tam rengini iletir ... Gizli Psikolojik İstismar | bkmkitap.com ... . 16.20 TL. İnsanın bulunduğu her yerde, her toplulukta toksik insanlar ve psikolojik istismar olabilir ancak bunlarçoğunlukla gizlidir; moraran göz, kırılan kol veya duvarlarda patlayan tabak... İnsanın bulunduğu her yerde, her toplulukta toksik insanlar ve psikolojik istismar olabilir ancak bunlarçoğunlukla gizlidir; moraran göz, kırılan kol veya duvarlarda patlayan tabak, bardak yoktur. Shannon Thomas tarafından kaleme alınan G ... Gizli Psikolojik İstismar - Shannon Thomas ... . Shannon Thomas tarafından kaleme alınan Gizli Psikolojik İstismar Pdf Oku isimli 176 sayfadan oluşan kitap; KURALDIŞI YAYINLARI yayınevinin 15/2/2020 Cumartesi tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... İnsanın bulunduğu her yerde, her toplulukta toksik insanlar ve psikolojik istismar olabilir ancak bunlar çoğunlukla gizlidir; moraran göz, kırılan kol veya duvarlarda patlayan tabak, bardak yoktur. GİZLİ PSİKOLOJİK İSTİSMAR kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. SHANNON THOMAS kitapları ve KURALDIŞI 2020 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. İnsanın bulunduğu her yerde, her toplulukta toksik insanlar ve psikolojik istismar olabilir ancak bunlar çoğunlukla gizlidir; moraran göz, kırılan kol veya duvarlarda patlayan tabak, bardak yoktur. İnsanın bulunduğu her yerde, her toplulukta toksik insanlar ve psikolojik istismar olabilir ancak bunlar çoğunlukla gizlidir; moraran göz, kırılan kol veya duvarlarda patlayan tabak, bardak yoktur. Shannon Thomas tarafından kaleme alınan Gizli Psikolojik İstismar Pdf İndir isimli 176 sayfadan oluşan kitap; KURALDIŞI YAYINLARI yayınevinin 4/2/2020 Salı tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... İnsanın bulunduğu her yerde, her toplulukta toksik insanlar ve psikolojik istismar olabilir ancak bunlar çoğunlukla gizlidir; moraran göz, kırılan kol veya duvarlarda patlayan tabak, bardak yoktur. 13.06 TL. İnsanın bulunduğu her yerde, her toplulukta toksik insanlar ve psikolojik istismar olabilir ancak bunlar çoğunlukla gizlidir; moraran göz, kırılan kol veya duvarlarda patlayan tabak, bardak... İnsanın bulunduğu her yerde her toplulukta toksik insanlar ve psikolojik istismar olabilir ancak bunlar çoğunlukla gizlidir; moraran göz kırılan kol veya duvarlarda patlayan tabak bardak yoktur....