Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma DelilerOsmanlı'nın Ölüm Fedaileri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

DelilerOsmanlı'nın Ölüm Fedaileri PDF EPUB


Dr. Orhan Yeniaras

DelilerOsmanlı'nın Ölüm Fedaileri - Dr. Orhan Yeniaras pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Orhan Yeniaras
DOSYA BOYUTU 3,2
TARİH 2019-11-25
ISBN 6057739094
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tüm dünya onlara deli diyordu ama hiçbiri gerçek manada deli değildi. Yaşadıkları dönemin en iyi savaş eğitimlerini almış; taktik ve strateji belirlemede tüm sıradanlıkları aşmışlardı. Tek seferde bir deveyi bile öldürebilen Osmanlı tokadının en iyi ustaları olan deliler, ordunun da en yaman silahşorlarıydı.İstihbarat savaşlarının inanılmaz boyutlara ulaştığı bir dönemde, dört deliden oluşan grup, gizemli Barnabas İncili’ni ele geçirmek üzere yola koyulur. Bu esnada Osmanlı Devleti’nin yurt içi ve yurt dışı bağlantılarının yanı sıra, İngiltere kraliçesinin himaye talep etmesi, Don Kişot kitabının yazarı Cervantes’in Şarlken’in birliklerinde savaşırken Osmanlılara esir düşerek beş yıl boyunca zindanda çile çekmesi gibi birçok ilginç olaya şahit olurlar.Büyük güçlerin birbirine karşı haince savaş planları kurguladığı o günlerde, düşünce gücüyle savaş sanatına yön verebilen deliler, kendilerine verilen görevleri birer birer yerine getirmeye çalışırken, Çamlıbel’in taçsız sultanı Köroğlu’nun gerçek kimliğini öğrenirler ve delilerle olan bağlantısına şahit olurlar.Tarihin tozlu sayfalarında yer alan ancak fazla bilinmeyen birçok detayın yer aldığı bu tarihî romanda, heyecanı ve şaşkınlığı birlikte yaşayacaksınız.

...ve korkusuzca düşmana atılmaları nedeniyle halk arasında deli olarak anılmışlardır ... Osmanlı Ordusunun Fedaileri: Deliler - Beyaz Tarih ... . Osmanlı'nın 'Delileri'. Osmanlı devletinin dünyayı titreten ordusunun fedaileri olarak anılan Deliler Akıncılar Grubu, beyaz perdeye taşındı. Orhan SENCER / İSTANBUL, (DHA) - OSMANLI İmparatorluğu ordusunun fedaileri olarak anılan "Deliler", göz kamaştırıcı bir hikâye ve dev bir prodüksiyonla beyazperdeye taşınacak. Osmanlı ordusunun 'fedaileri' olarak anılan Deliler Akıncı Grubu'nun filmi çekiliyor ... Osmanlı Ordusunun Özel Kuvvetleri: Deliler | Yeni Şafak ... . Osmanlı ordusunun 'fedaileri' olarak anılan Deliler Akıncı Grubu'nun filmi çekiliyor. Filmde Erkan Petekkaya, Nur Fettahoğlu gibi ünlü isimler rol alıyor. Deliler Osmanlının Ölüm Fedaileri. Ürün Kodu: 9786057739094. Tek seferde bir deveyi bile öldürebilen Osmanlı tokadının en iyi ustaları olan deliler, ordunun da en yaman silahşorlarıydı....