Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sefiller (7 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sefiller (7 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) PDF EPUB


Victor Hugo

Sefiller (7 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) - Victor Hugo pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Victor Hugo
DOSYA BOYUTU 6,84
TARİH 2020-03-23
ISBN 6257933278
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Batı edebiyatının en büyük klasiklerinden biri olan Sefiller, yaratıcı zekâ ile yetenek düzleminde büyük bir ustalığın örneğini sunarak, karakter portrelerinin çiziminde ve tarihsel, sosyo-kültürel gerçeğin titiz anlatımında bunu derinden hissettiriyor.Roman,saçma bir nedenle suçlanan Jean Valjean’ı,sokak çocuğu Gavroche’u, kötülüğün cisim bulmuş örneği Thénardierleri, düzen ve disiplinin hasta ruhlu koruyucusu yalnız adam Javert’i, dinsel bir çilenin simgesi olan sokak kadını Fantine’i ve onun kızı melek Cosette’i dramatik bir gerçeklik içinde anlatmaktadır. Okur, bu karakterlerle birlikte 19. yüzyıl başındaki Fransa’ya doğru bir yolculuğa çıkacak ve Jean Valjean’ın peşinden Paris’in arka sokaklarına giderek yoksulluğun izbe mekânları içinde bir ışık arayacaktır.

...ve en uygun fiyatı bulun. Karşılaştır ... Sefiller (7 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) - Victor Hugo | kitapyurdu.com ... . Yazar: Victor Hugo. Yayınevi: Karbon Kitaplar - Cep Kitaplar. KARBON KİTAPLAR tarafından basılan Sefiller (7 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) adlı kitap kitapçılarda yerini aldı. Tarafımızdan hazırlanan bu tanıtım bülteni, Sefiller (7 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin)... 9789754379495 Sefiller (3 Cilt / Tam Metin) Sefiller (7 Cilt Takım). Victor Hugo. Karbon Kitaplar - Cep Kitaplar. Kargo. F ... Sefiller (7 Cilt Takım) | bkmkitap.com ... . Karbon Kitaplar - Cep Kitaplar. Kargo. Fiyat. Sefiller - 2 Cilt Takım ( Fransızca aslından tam metin nelson baskısından kısaltmadan çevrilmiştir. ) Sefiller - Hasan Ali Yücel Klasikleri ( 2 Cilt Takım ) tam metin. SEFİLLER 3 CİLT için şu an mevcudu olmayanlar. Sefiller : Kısaltılmış Metin. Victor Hugo. İş Bankası. Sepete at. Sefiller : Gökkuşağı Cep Kitap. Victor Hugo. Arkadaş. 66.50 TL. Sefiller, her biri bir roman büyüklüğünde beş kitaptan oluşuyor; romanda her şey var. Romanın esasını, Jean Valjean'ın hayatı teşkil ediyor, Marius ve Cosette arasındaki aşk da bu hayatı... Victor Hugo'nin hazırlayıp Ötüken Neşriyat tarafından sunulan Sefiller (Tam Metin - 3 Cilt Takım) kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. 76 TL. Medeniyetin hükmü geçerli olmasına rağmen kanunlarla örf ve âdetlerin tesiri altında sunî bir tarzda cehennemler icad eden ve İlahî olmak imtiyazıyla seçkinleşen mukadderatı... Sefiller - 2 Cilt Takım en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Sefiller - 2 Cilt Takım satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Dünya edebiyatının en büyük başyapıtlarından biri olan Sefiller, tam metin ve Birsel Uzma'nın yepyeni çevirisiyle olması gereken Sefiller (7 Cilt Takım). Victor Hugo. Karbon Kitaplar - Cep Kitaplar. Sefiller (Cep Boy) Jan Valjan'ın tüyler ürperten öyküsü. Yoksulluk sonucu içine düşülen yanlış davranışlar sonunda kürek cezasına mahkûm ediliş. %10. Sefiller (7 Cilt Takım). Victor Hugo. Sefiller (2 Cilt Takım). İletişim Yayınevi. 68.00. Hayatın içinde yoksulluk ve çaresizlikle savrulanların, toplumun en alt Sefil...