Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma SeyahatnameKaya Resimleri Gezi Notları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

SeyahatnameKaya Resimleri Gezi Notları PDF EPUB


Servet Somuncuoğlu

SeyahatnameKaya Resimleri Gezi Notları - Servet Somuncuoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Servet Somuncuoğlu
DOSYA BOYUTU 7,75
TARİH 2019-12-09
ISBN 6059749145
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Belgeselleri ses getiren Servet Somuncuoğlu'nun eski Türklerin tarihteki en eski izlerinin peşinden koşarak eşsiz bir fotoğraf albümü halinde miras bıraktığı Sibirya'dan Anadolu'ya Taştaki Türkler, Saymalı Taş - Gökyüzü Atları ve Damgaların Göçü - Kurgan isimli eserlerini ortaya çıkarmak için yıllar boyunca gösterdiği insanüstü çaba sırasında tüm seyahatlerini günlüğe döktüğünü biliyor muydunuz? Sesli kayıt deşifrelerinin ve yazılı notlarının bir araya getirilmesiyle oluşturulan bu kitapta onunla birlikte Tanrı Dağlarının buzullarını aşacak, Gobi Çölünün ıssızlığında kaybolacak, Orhun Abdilerini kucaklayacak, Saymalıtaş’ta karlar içerisinde yıldızları seyredeceksiniz. İrkutsk tren istasyonunda dilini bilmediğiniz insanlarla anlaşmaya çalışacak, Novosibirsk’te aracınız bozulup yolda kalacak, Lena’da nehre yuvarlanmamak için elinizde kameranızla kayalar üzerinde canbazlık sergileyeceksiniz. Bu eser bir araştırmacı rehberi olduğu kadar, onun kaya resimleriyle ilgili keşiflerinin duygusal arka planını ve düşünce dünyasının evrimini de gösteren tarihe düşülmüş kişisel nottur aynı zamanda. Servet Somuncuoğlu, bu kitapla aynı anda yayınlanan diğer üç eseriyle birlikte bizlere iç dünyasının kapılarını aralıyor.

...rinin duygusal arka planını ve düşünce dünyasının evrimini de gösteren tarihe düşülmüş kişisel nottur aynı zamanda ... Seyahatname Kaya Resimleri Gezi Notları ... . Yol Göl ve Gezi Yazıları. 16,72 TL. Servet Somuncuoğlu. Belgeselleri ses getiren Servet Somuncuoğlu'nun eski Türklerin tarihteki en eski izlerinin peşinden koşarak eşsiz bir fotoğraf albümü halinde miras bıraktığı Sibirya'dan Anadolu'ya... ...onun kaya resimleriyle ilgili keşiflerinin duygusal arka planını ve düşünce dünyasının evrimini de gösteren tarihe düşülmüş kişisel nottur aynı zamanda. Yol Göl ve Gezi Yazıları - Servet Somuncu... ... Seyahatname: Kaya Resimleri Gezi Notları: Servet... - Kidega ... . Yol Göl ve Gezi Yazıları - Servet Somuncu......