Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Atatürk'ün Sovyetler'le GörüşmeleriSovyet Arşiv Belgeleriyle e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Atatürk'ün Sovyetler'le GörüşmeleriSovyet Arşiv Belgeleriyle PDF EPUB


Mehmet Perinçek

Atatürk'ün Sovyetler'le GörüşmeleriSovyet Arşiv Belgeleriyle - Mehmet Perinçek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Perinçek
DOSYA BOYUTU 5,47
TARİH 2014-11-25
ISBN 975343409x
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Atatürk'ün, 1919-1938 yılları arasında Sovyet hükümeti ve Komünist Enternasyonal temsilcileriyle yaptığı görüşmelerin tutanak ve raporları ve diğer resmi belgeler ilk kez bu kitapta yayımlanıyor.Mehmet Perinçek, başta Rusya Toplumsal-Siyasal Tarih Devlet Arşivi olmak üzere, yıllardan beri Rusya'daki devlet arşivlerinde yaptığı çalışmalar sonucu bulduğu yüzlerce 'Çok gizli' ve 'gizli' damgalı resmi belgelere dayanarak, Kurtuluş Savaşımızın ve Kemalist Devrim'in bilinmeyen yönlerini ve Türk-Sovyet ilişkilerini aydınlatıyor.

...ayımlanıyor. Atatürk´ün, 1919-1938 yılları arasında Sovyet hükümeti ve Komünist Enternasyonal temsilcileriyle yaptığı görüşmelerin tutanak ve raporları ve diğer resmî belgeler ilk-kez bu kitapta yayımlanıyor ... (PDF) Atatürk'ün Sovyetler'le Görüşmeleri: Sovyet Arşiv Belgeleriyle ... . Atatürk`ün Sovyetlerle Görüşmeleri. Mehmet Perinçek. Kaynak Yayınları. temsilcileriyle yaptığı görüşmelerin tutanak ve raporları ve diğer resmî belgeler ilk kez bu kitapta yayımlanıyor. 24.30 TL. Atatürk'ün, 1919-1938 yılları arasında Sovyet hükümeti ve Komünist Enternasyonal temsilcileriyle yaptığı görüşmelerin tutanak ve raporları ve diğer resmî belgeler ilk kez bu kitapta... See a Problem? ... Atatürk'ün Sovyetler'le Görüşmeleri Sovyet Arşiv Belgeleriyle ... . 24.30 TL. Atatürk'ün, 1919-1938 yılları arasında Sovyet hükümeti ve Komünist Enternasyonal temsilcileriyle yaptığı görüşmelerin tutanak ve raporları ve diğer resmî belgeler ilk kez bu kitapta... See a Problem? We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Atatürk'ün Sovyetler'le Görüşmeleri - Sovyet Arşiv Belgeleriyle by Mehmet Perinçek. 30. Atatürk'ün Sovyetler'le GörüşmeleriSovyet Arşiv Belgeleriyle. Enternasyonal temsilcileriyle yaptığı görüşmelerin tutanak ve raporları ve diğer resmî belgeler ilk kez bu kitapta yayımlanıyor....