Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Oruç Kahramanları (7+ Yaş) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Oruç Kahramanları (7+ Yaş) PDF EPUB


Ayşe Sevim

Oruç Kahramanları (7+ Yaş) - Ayşe Sevim pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ayşe Sevim
DOSYA BOYUTU 8,33
TARİH 2019-04-17
ISBN 9751968890
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

engarenk tüyleri olan, koyun büyüklüğünde kocaman bir kuşla tanışmaya ne dersin? Kocaman kuş kuyu olur içine atlarsın. Harita olur şehir beğenir, hoop dalarsın içine... Kutsal şehirleri de gezebilirsin, tarihte yolculuk da yapabilirsin. Tıpkı Ahmet ve Meryem gibi... Sen de oruç kahramanı olmak istersen Kocaman Kuş'la başlasın macera !

...ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Oruç Kahramanları kitabına benzeyen kitaplar ... Çocuk Yayınları (7-15 Yaş) - Oruç Kahramanları ... . Kitabın basım bilgileri. Adı: Oruç Kahramanları. Kitabın adı: Oruç Kahramanları Yazarı: Ayşe Sevim Resimleyen: İlknur Salman Sayfa: 108 Yayınevi: DİB Yayınları Seviye: 7+ "Nerede o eski Ramazanlar!" serzenişini çok duyarız. Kitap adı:Oruç Kahramanları Yazar:Ayşe sevim @_aysesevim_ Yayınevi:DİB Yayınları 7+ yaş 108 sayfa Okuduğum en güzel oruç kitabı diyebilirim ☘️ bence iyi 10 yaş ve üzeri için uygun buldum. . Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Oruç Kahramanları. Yazar. Ayşe Sevim. Ayşe Sevim. Engarenk tüyleri o ... Çocuk Yayınları (7-15 Yaş) - Oruç Kahramanları ... . . Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Oruç Kahramanları. Yazar. Ayşe Sevim. Ayşe Sevim. Engarenk tüyleri olan koyun büyüklüğünde kocaman bir kuşla tanışmaya ne dersin? Kocaman kuş kuyu olur içine atlarsın. Harita olur şehir beğenir hoop dalarsın içine... Küçük dostlarımız! Oruç hakkında aklınıza takılan pek çok sorunun cevabını bu kitapta bulabilirsiniz. - Sahursuz oruç olur mu? - Şikâyet edersem orucum bozulur mu? - Hayvanlar da oruç tutar mı? Oruç Kahramanları Ayşe Sevim Diyanet İşleri Başkanlığı 9789751968890 Sevim Diyanet. Sepete At Hemen Al. Bu kitapta neler mi var' İşte sıralıyoruz: - Oruç tuttuğumu unutup bir şey yersem orucum bozulur mu' - Sahursuz oruç olur mu' - Şikâyet edersem orucum bozulur mu' - Hayvanlar da oruç tutar mı'... Oruç Kahramanları. Yazar : Ayşe Sevim. Yayıncı : Diyanet İşleri Başkanlığı Yayınları. Taha Kılınç. 365 Günde Peygaberimin Arkadaşları (Ciltli); 7+ Yaş. 55 55. Hatice Kübra Tongar. 12.75 TL. Oruç Kahramanları-Diyanet İşleri Başkanlığı- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. İLETİŞİM. Çocuk Bakımı. Benim Orucum (7+ Yaş). - Sahursuz oruç olur mu? - Şikâyet edersem orucum bozulur mu? - Hayvanlar da oruç tutar mı?...