Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Karanlık Gezegen / Kitabın Gizemi-2 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Karanlık Gezegen / Kitabın Gizemi-2 PDF EPUB


Özlem Tokman

Karanlık Gezegen / Kitabın Gizemi-2 - Özlem Tokman pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özlem Tokman
DOSYA BOYUTU 3,32
TARİH 2013-09-06
ISBN 6054435821
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Elif'in "Kitabın Gizemi 1: Rasathane'de Bir Gece" ile başlayan macerası devam ediyor. Karanlık güçler tüm dünyada yönetimi ele geçirmiştir. Karanlık güçlerin temsilcisi Büyük Nebula, uzayın derinliklerindeki Karanlık Gezegen'de kurduğu krallığında hüküm sürmektedir. Dünya, onu yok oluşa adım adım yaklaştıran bir nükleer saldırının eşiğindedir. Nebula'nın Karanlık Gezegeni'ni yok etmek ve Dünya'yı kurtarmak içinse otuz gün vardır.Aydınlığın gizemli kitabının barındırdığı gücü harekete geçiren Elif'in, bu süre dolmadan karanlık güçleri alt edip edemeyeceği ise hâlâ bir soru işaretidir. Ancak kesin olan bir şey vardır: Elif bu zorlu görevde yalnız değildir...Kelime Yayınları tarafından yayımlanan "Karanlık Gezegen" on yaş üstü okurları fantastik bir maceraya davet ederken dünyamızın enerji kaynaklarının tükenmesi durumunda insanlığın kendini içinde bulabileceği küresel ekolojik tehlikelere de dikkat çekiyor. "Karanlık Gezegen"in çizimleri, Canan Barış imzasını taşıyor.

...de Bir Gece ile başlayan macerası devam ediyor ... Karanlık Gezegen - Kitabın Gizemi 2 | bkmkitap.com ... . Elifin Kitabın Gizemi 1: Rasathanede Bir Gece ile başlayan macerası devam ediyor. Nebulanın Karanlık Gezegenini yok etmek ve Dünyayı kurtarmak içinse otuz gün vardır. Elifin Kitabın Gizemi 1: Rasathanede Bir Gece ile başlayan macerası devam ediyor. Nebulanın Karanlık Gezegenini yok etmek ve Dünyayı kurtarmak içinse otuz gün vardır. Elif'in "Kitabın Gizemi 1: Rasathane'de Bir G ... Karanlık Gezegen - Kitabın Gizemi 2 %25 İndirimli Özlem Tokman ... . Elif'in "Kitabın Gizemi 1: Rasathane'de Bir Gece" ile başlayan macerası devam ediyor. Nebula'nın Karanlık Gezegeni'ni yok etmek ve Dünya'yı kurtarmak içinse otuz gün vardır. Alış-Veriş Listeme Ekle. Karanlık Gezegen - Kitabın Gizemi 2. Karanlık güçlerin temsilcisi Büyük Nebula uzayın derinliklerindeki Karanlık Gezegen'de kurduğu krallığında hüküm sürmektedir. Karanlık Gezegen - Kitabın Gizemi 2. Özlem Tokman. Yayınevi: Kelime Yayınları. Elif'in "Kitabın Gizemi 1: Rasathane'de Bir Gece" ile başlayan macerası devam ediyor. Nebula'nın Karanlık Gezegeni'ni yok etmek ve Dünya'yı kurtarmak içinse otuz gün vardır. Özlem Tokman adlı yazara ait Karanlık Gezegen - Kitabın Gizemi 2 kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsini. Özlem Tokman. Elif'in "Kitabın Gizemi 1: Rasathane'de Bir Gece" ile başlayan macerası devam ediyor. Karanlık güçler tüm dünyada yönetimi ele geçirmiştir. Elif'in "Kitabın Gizemi 1: Rasathane'de Bir Gece" ile başlayan macerası devam ediyor. Karanlık güçler tüm dünyada yönetimi ele geçirmiştir. Özlem Tokman kaleminden Karanlık Gezegen / Kitabın Gizemi-2 kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Katalog Anasayfası. Kitabın Gizemi - 2 : Karanlık Gezegen. Yazar. Özlem Tokman. Kitabın Gizemi - 1 : Rasathane'De Bir Gece. Kitabın içine çocuk kaçtı. Elif'in "Kitabın Gizemi 1: Rasathane'de Bir Gece" ile başlayan macerası devam ediyor. "Karanlık Gezegen"in çizimleri, Canan Barış imzasını taşıyor. Ürün Adı: Kitabın Gizemi 2 Karanlık Gezegen Ürün Kodu: 010174008 Kitabın Yazarı: Özlem Tokman Basım Yılı: 2013 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: ...