Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Eflatun Kuşağın Peşinde e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Eflatun Kuşağın Peşinde PDF EPUB


Fergün Atalay

Eflatun Kuşağın Peşinde - Fergün Atalay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fergün Atalay
DOSYA BOYUTU 3,44
TARİH 2020-03-17
ISBN 6050972726
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Geçmişten gözünü kaçırma, unutmak kaybetmektir. İnsan 30 yıl boyunca saatleri, günleri sayar mı? Dicle saydı. Diyarbakır Cezaevi felaketinin geride kalanlarından biriydi. Unutmamak için 262 bin 980 saat, 10 bin 957 gün saydı. Adalet ararken muhatap bulamadı. En sonunda eflatun elbise kuşağını cebine koyup hesaplaşmaya gitti… İçinden taşan sese kulak verdi: Geçmişten gözünü kaçırma, unutmak kaybetmektir. “Ben Dicle Emekçioğlu. Hatırladın mı?”“Seni hayatımda ilk kez görüyorum. Kimsin sen?Ne istiyorsun benden?” Gözlerinin içine içine bakıp, “Bu kez soruları ben soracağım” dedim. Cebimden kuşağı çıkardım. Eflatun, beyaz benekli, artıksiyaha dönmüş kan lekeleri olan elbise kuşağını...Bağırmaya başladım. “Ben seni bütün çocukluğum boyunca Allah sandım! Kâbuslarımda hep senden korktum! Sen bizim eve gelene kadar üç kişilik mutlu bir aileydik. Ben şimdi ‘bir’ bile değilim!‘Bir’ bile değil, anladın mı! Çocuktum, çocuk! Pişman ol hiç değilse, ne olur hiç değilse pişman ol!”“Ne demek istiyorsun? Ben seni tanımam etmem.” Gözlerimi ayırmadan birkaç saniye baktım ona. Merakla karışık endişeyle bekliyordu ne söyleyeceğimi. “Bu, beni ilk görüşün değil Oğuzhan Bey!”

...nden taşan sese kulak verdi: Geçmişten gözünü kaçırma, unutmak ... Eflatun Kuşağın Peşinde: Geçmişten Gözünü... - Okumak İyi Gelir ... ... 24.30 TL. En sonunda eflatun elbise kuşağını cebine koyup hesaplaşmaya gitti… İçinden taşan sese kulak verdi: Geçmişten gözünü kaçırma, unutmak kaybetmektir. "Ben Dicle Emekçioğlu. Fergün Atalay kaleminden Eflatun Kuşağın Peşinde kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Eflatun Kuşağın Peşinde. Yayınevi : Doğan Yayınları. Barkod ... Eflatun Kuşağın Peşinde İndir Üzerinde Kitap-Galerisi ... . Eflatun Kuşağın Peşinde. Yayınevi : Doğan Yayınları. Barkod : 9786050972726. Eflatun Kuşağın Peşinde, edebiyat - roman kategorisinde 33 TL fiyat ve PTT Kargo güvencesiyle. Ürün Adı: Eflatun Kuşağın Peşinde. Mağaza: Uygun Kitapçı. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. In Kitap ÖzetleriTags Eflatun Kuşağın Peşinde Kitap Özeti, Fergün Atalay, Fergün Atalay kitap özetleri, Fergün Atalay En sonunda eflatun elbise kuşağını cebine koyup hesaplaşmaya gitti… Eflatun Kuşağın Peşinde. Marka : Doğan Kitap. Barkod : 9786050972726. Eflatun, beyaz benekli, artık siyaha dönmüş kan lekeleri olan elbise kuşağını... Bağırmaya başladım. Eflatun Kuşağın Peşinde kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Fergün Atalay kitapları ve Doğan Kitap 2020 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 33 TL. Adalet ararken muhatap bulamadı. En sonunda eflatun elbise kuşağını cebine koyup hesaplaşmaya gitti… İçinden taşan sese kulak verdi: Geçmişten gözünü kaçırma, unutmak... 28.05 TL. En sonunda eflatun elbise kuşağını cebine koyup hesaplaşmaya gitti… İçinden taşan sese kulak verdi: Geçmişten gözünü kaçırma, unutmak kaybetmektir. "Ben Dicle Emekçioğlu. 23.10 TL. En sonunda eflatun elbise kuşağını cebine koyup hesaplaşmaya gitti… İçinden taşan sese kulak verdi: Geçmişten gözünü kaçırma, unutmak kaybetmektir. "Ben Dic...