Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Felsefecinin Diyeti e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Felsefecinin Diyeti PDF EPUB


Richard Watson

Felsefecinin Diyeti - Richard Watson pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Richard Watson
DOSYA BOYUTU 6,11
TARİH 2020-04-21
ISBN 6051867557
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kilo vermek ve daha önemlisi verilen kiloyu korumak; yemeklere ve tartılara değil yaşama, ölüme ve dünyaya nasıl baktığımızla ilgilidir.Washington St. Louis Üniversitesi’nde kırk yıldan fazladır felsefe dersleri veren ve güncel felsefeye dair eşsiz eserler kaleme alan Richard Watson da tam bu noktadan başlıyor anlatmak istediklerine. Filozoflardan, onların yaşama, bir hedef üzerine kafa yormaya, disiplin ve kararlılığına dair notlarını keyifli, akıcı üslubuyla ve güncel yorumuyla ifade eden Watson, zayıflamakla ilgili sihirli formüller vermiyor; zaten konuyu da diyetle sınırlamak gibi tek bir amacı yok.Belki de Descartes oturup kilo vermenin, aslında hayat edimleri içinde disiplini sürdürme metaforu olduğuna dair bir kitap yazsaydı, buna benzerdi.

...bile olsa, biraz daha sıkıntı çekip diyet eziyetinin süresini kısaltamaz mıyız? Mukussuz Şifa Diyeti ... Felsefecinin Diyeti - Richard Watson | kitapyurdu.com ... . Yazar. Şifacı. Hindistan adı verilen ülkede yaşayan halkların geliştirdikleri kurgusal öğretiler...Hint felsefesi, klasik ilkçağ felsefesi kapsamı içindedir. Hint felsefesi, g... felsefeci20 Profili | Tam Diyet Takvimini Görüntüle. En Son Yemek ve Egzersiz Kayıtları. Sanat felsefesinin konusu, sanatla ilgili temel kavramlar, sanat akımları ve sorunlarıdır. Felsefecinin sanata yaklaşımı, sanatçının veya sanat tarihçisinden farklıdır. ... Felsefecinin Diyeti | bkmkitap.com ... . Felsefecinin sanata yaklaşımı, sanatçının veya sanat tarihçisinden farklıdır....