Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış PDF EPUB


Garth Ennis

Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış - Garth Ennis pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Garth Ennis
DOSYA BOYUTU 10,74
TARİH 2020-02-20
ISBN 6057762771
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Garth Ennis VAİZ’le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon’ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.”– Kevin Smith “Çizgi romanlar kitap haline dönmeye başladığından beri yazılmış en iyi şey.”– WASHINGTON POST “Tür içerisinde yazılmış en iyi eser.”– GUARDIAN VAİZ efsanesinin beşinci cildinde Jesse, çılgın kız arkadaşı Tulip ve İrlandali alkolik dostları Cassidy, Kâse’nin kuvvetlerinden yakalarını sıyırmak için güneye doğru yol alacaklardı. Fakat biraz kafa dinlemeyi planladıkları bu sürede Jesse, ondan babasının intikamını almak için yollara düşen Götsurat’la yüzleşmek zorunda kalacaktı. Tulip ise Cassidy’nin daha önce hiç görmediği bir yanıyla karşılaşacaktı. Bonus olarak, bu ciltteki CASSIDY: KAN VE VİSKİ adlı bölümde Cassidy’nin bir vampir dostuyla yaşadığı ilk ve tek maceraya tanık olacaksınız. 

...35.70 TL. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor ... Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış - Garth Ennis | kitapyurdu.com ... . Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.". Çizgi Roman kategorisinde yer alan Garth Ennis - Vaiz 5 - Zıvanadan Çıkmış kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! Vaiz 5 : Zıvanadan Çıkmış hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Vaiz 5 ... Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış - Garth Ennis | kitapyurdu.com ... . "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Vaiz 5 - Zıvanadan Çıkmış kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Garth Ennis kitapları ve İthaki Yayınları 2020 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış. Garth Ennis. HAVALE :27,03 TL %1 EFT İndirimi. "Garth Ennis VAİZ'le birlikte Alan Moore Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. 31.50 TL. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.". 23.10 TL. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.". "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. https://www.kitapsitesi.com/urun/vaiz-5-zivanadan-cikmis. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli." Garth Ennis. Kitap Tanıtımı. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. 24.68 TL. "Garth Ennis VAİZ'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.". 34.86 TL. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.". 31.50 TL. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin...