Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış PDF EPUB


Garth Ennis

Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış - Garth Ennis pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Garth Ennis
DOSYA BOYUTU 10,73
TARİH 2020-02-20
ISBN 6057762771
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Garth Ennis VAİZ’le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon’ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.”– Kevin Smith “Çizgi romanlar kitap haline dönmeye başladığından beri yazılmış en iyi şey.”– WASHINGTON POST “Tür içerisinde yazılmış en iyi eser.”– GUARDIAN VAİZ efsanesinin beşinci cildinde Jesse, çılgın kız arkadaşı Tulip ve İrlandali alkolik dostları Cassidy, Kâse’nin kuvvetlerinden yakalarını sıyırmak için güneye doğru yol alacaklardı. Fakat biraz kafa dinlemeyi planladıkları bu sürede Jesse, ondan babasının intikamını almak için yollara düşen Götsurat’la yüzleşmek zorunda kalacaktı. Tulip ise Cassidy’nin daha önce hiç görmediği bir yanıyla karşılaşacaktı. Bonus olarak, bu ciltteki CASSIDY: KAN VE VİSKİ adlı bölümde Cassidy’nin bir vampir dostuyla yaşadığı ilk ve tek maceraya tanık olacaksınız. 

...Zıvanadan Çıkmış (9786057762771). Marka : Garth Ennis ... Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış - Garth Ennis | kitapyurdu.com ... . Tedarikçi : İthaki Yayınları. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. 31.50 TL. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.". Vaiz 5 - Zıvanadan Çıkmış. Bu Üründen Toplam: 0 A ... Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış - Garth Ennis | kitapyurdu.com ... . Vaiz 5 - Zıvanadan Çıkmış. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Zıvanadan Çıkmış Vaiz 5. Yayınevi / Marka: İthaki Yayınları. Barkod: 9786057762771. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. 33.60 TL. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.". Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli. "Garth Ennis VAİZ'le birlikte Alan Moore Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Alış-Veriş Listeme Ekle. Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış. Garth Ennis. İthaki Yayınları....