Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Böyle SeslendilerAllah Rasulu ve Hulefa-i Raşidin'den Hitabeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Böyle SeslendilerAllah Rasulu ve Hulefa-i Raşidin'den Hitabeler PDF EPUB


Ebubekir Sifil

Böyle SeslendilerAllah Rasulu ve Hulefa-i Raşidin'den Hitabeler - Ebubekir Sifil pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ebubekir Sifil
DOSYA BOYUTU 8,39
TARİH 2019-12-31
ISBN 6055634599
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu eser, hayatımızın her noktasında örnek aldığımız Efendimiz (s.a.v)’in ve sırasıyla Hz. Ebû Bekr, Hz. Ömer, Hz. Osman ve Hz. Ali (r.anhum)’un farklı zaman ve mekânlarda irad ettikleri bazı hutbelerini içeriyor. 1400 yıl öncesinden günümüze uzanan bu mübarek sözler, o gün olduğu gibi, bugün de yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor. Tevfik ve inâyet Allah’tandır. 

...ülk verdim, ihsanda bulundum; peki... Ben sana mal mülk verdim, ihsanda bulundum; peki, sen kendin için önceden bir şey hazırladın mı? Elinizdeki kitap, Allah Resûlü ve Hulefâ-i Râşidîn'in hutbelerini ihtiva etmektedir ... Böyle Seslendiler Allah Rasulu ve Hulefa-i Raşidin'den... ... . Böyle Seslendiler-Allah Resulu ve Hulefa-i Raşidin'den Hitabeler. Sonra da Rabbi ona, aralarında ne bir tercüman ne de perdedar olmaksızın şöyle diyecek: Benim elçim sana gelip hakikati Elinizdeki kitap, Allah Resûlü ve Hulefâ-i Râşidîn'in hutbelerini ihtiva etmektedir. Ben sana mal mülk verdim, ihsanda bulundum; peki, sen kendin için önceden bir şey hazırladın mı? Elinizdeki kitap, Allah Resûlü ve Hulefâ-i Râşidîn'in hutbelerini ihtiva etmektedir. Ben sana mal mülk verdim, ihsanda ... Böyle Seslendiler: Allah Rasulü ve Hulefa-i Raşidin'den... ... . Ben sana mal mülk verdim, ihsanda bulundum; peki, sen kendin için önceden bir şey hazırladın mı? Elinizdeki kitap, Allah Resûlü ve Hulefâ-i Râşidîn'in hutbelerini ihtiva etmektedir. Ben sana mal mülk verdim, ihsanda bulundum; peki, sen kendin için önceden bir şey hazırladın mı? Elinizdeki kitap, Allah Resûlü ve Hulefâ-i Râşidîn'in hutbelerini ihtiva etmektedir. 15.75 TL. Sonrada Rabb'i ona, aralarında ne bir tercüman ne de perdedar olmaksızın şöyle diyecek: benim elçim sana gelip hakikati tebliğ etmedi mi? Ben sana mal mülk verdim, ihsanda bulundum; peki... Etiket: Böyle Seslendiler Allah Rasulu ve Hulefa-i Raşidin'den Hitabeler PDF. Halk Edebiyatı. Böyle Seslendiler : Allah Rasulu ve Hulefa-i Raşidin'den Hitabeler. Ebubekir Sifil. Semerkand Yayıncılık. Ebubekir Sifil tarafından kaleme alınan Böyle Seslendiler & Allah Rasulu ve Hulefa-i Raşidin'den Hitabeler pdf indir isimli 222 sayfadan oluşan kitap... Rahmet Aylar Dualarıyla Mübarek Günler,Geceler Hazinesi Üçaylar 128 İslam » Kültür » Böyle Seslendiler Allah Rasulu ve Hulefa i Raşidin'den Hitabeler. 25.93 +KDV. Böyle Seslendiler (Ciltli)Allah Resulü ve Hulefa-i Raşidin'den Hitabeler. Allah'a yemin olsun ki her biriniz öleceğinizi ve sürünüzü çobansız bırakacağınızı elbette biliyorsunuz. Ölmeden önce kendiniz için ahiret azığı hazırlayın. Allah`a yemin olsun ki her biriniz öleceğinizi ve sürünüzü çobansız bırakacağınızı elbette biliyorsunuz. Ebubekir SİFİL. Kitap Açıklaması. Böyle seslendiler - "Allah rasulu ve hulefa-i raşidin'den hitabeler". ...yol üzerinde bulunan Ranûna Vadisi'nde kıldırdığı Cuma namazında şöyle seslendi Elinizdeki kitap, Allah Resûlü ve Hulefâ-i Râşidîn'in hutbelerini ihtiva etmektedir....