Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dikkat - Zeka 3. Sınıf Seti 9 Yaş (7 Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dikkat - Zeka 3. Sınıf Seti 9 Yaş (7 Kitap) PDF EPUB


Savaş Özdemir

Dikkat - Zeka 3. Sınıf Seti 9 Yaş (7 Kitap) - Savaş Özdemir pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Savaş Özdemir
DOSYA BOYUTU 6,23
TARİH 2019-09-03
ISBN 6050831221
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Disiplinlerarası bağlantı sistemini etkin bir şekilde çalıştıran Dikkat Zeka setiyle okulda ve günlük hayatta daha başarılı ve üretken çocukların yetiştirilmesine yardımcı olmak hedefleniyor. Dikkat Zeka seti scamper, altı şapkalı eğitim metodugibi uluslararası kabul görmüş tekniklerden faydalanarak, akılcılık, esneklik, özgünlük ve zenginleştirme gibi üretkenliğin dört temel boyutunu esas alarak öğrencilerin eğlenerek, zevkli aktiviteler eşliğinde kazanımlar sağlamasına yardımcı olacak etkinliklerle donatıldı.Bu kazanımlardan bazıları aşağıdaki gibidir:Dikkat geliştirme, Odaklanma, Görsel Algı, İşitsel algı, duyduğunu anlama ve anlamlandırma, Dikkatini sürdürme, Düşünme becerilerini geliştirme, Eleştirel düşünce becerisi, Üretkenlik, Bilgileri birlikte kullanabilme, Planlama, Organize olma, Kısa süreli ve uzun süreli hafıza, Üç boyutlu algı, Hayal gücünü geliştirme, Yönerge izleme, Temel kodlama becerisi, Mantık yürütme, Analiz etme, Sonuca varma, Yargılama ve karar verme, Farklı yönlerden problem çözme, İlişki kurma, Benzerlikler, farklılıklar, absürtlükler, Iraksak düşünme, Tek başına düşünebilme ve hareket edebilme.

...kkat Zeka 3.Sınıf Seti-9 Yaş-7 Kitap Takım ... Zeka Geliştirici & Dikkat Güçlendirici Kitaplar - Hepsiburada ... . Disiplinlerarası bağlantı sistemini etkin bir şekilde çalıştıran Dikkat Zeka setiyle okulda ve günlük hayatta daha başarılı ve... Dikkat Zeka seti scamper, altı şapkalı eğitim metodu gibi uluslararası kabul görmüş tekniklerden faydalanarak, akılcılık Ürün Sepetinize Eklendi! Dikkat Zeka 3. Sınıf Seti - 9 Yaş (7 Kitap Takım). Kitap. Dikkati Güçlendirme Seti. Dikkat Ze ... Zeka Geliştirici & Dikkat Güçlendirici Kitaplar - Hepsiburada ... . Kitap. Dikkati Güçlendirme Seti. Dikkat Zeka 3.Sınıf Seti-9 Yaş-7 Kitap Takım. 85.47 TL. TİMAŞ YAYINLARI , Dikkat - Zeka 3. Sınıf Seti - 9 Yaş (7 Kitap) için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. 107.80 TL. Disiplinlerarası bağlantı sistemini etkin bir şekilde çalıştıran Dikkat Zeka setiyle okulda ve günlük hayatta daha başarılı ve üretken çocukların yetiştirilmesine yardımcı olmak hedefleniyor. Trendyol.com sayesinde Dikkat ve Zeka Akademisi ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz. Satıcı Puanı. 9.9 /10. Mağaza: Elimdeki Kitap. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Dikkat - Zeka 3. Sınıf Seti - 9 Yaş (7 Kitap). Selimin Renkli Dünyası 3. Sınıf Seti (10 Kitap). Çocuk. Mavi Kirpi Kitap. 68,75. Sepete Ekle. Dikkat - Zeka 4. Sınıf Seti - 10 Yaş (7 Kitap). Çocuk. Anasayfa >. İlk okul >. 3.sınıf >. Dikkat Zeka Seti - 3. Sınıf (9 Yaş) 7 Kitap. Dizi : Dikkat Zeka Kitapları. İlk Basım Tarihi : 01.08.2019. Sayfa Sayısı : Her biri 64 sayfa x 7 kitap. İlköğretim Yardımcı Kitapları. Dikkat Zeka 3. Sınıf Seti - 9 Yaş (7 Kitap Takım). Yeni. Ücretsiz Kargo. Yayınevi / MarkaDikkat ve Zeka Akademisi Yayınları. 126,00. Tüm kategorilerde Kitap Araç-Gereç Hediyelik Eşya Hobi Mutfak Takılarımız Tele 1 Oyun Setleri. Dikkat ve Zeka Akademisi. 140.00. Açıklama. Yayınevi / Marka: Dikkat ve Zeka Akademisi Yayınları. Barkod: 9786050831221. Dikkat Zeka 4. Sınıf Seti 10 Yaş 7 Kitap Dikkat ve Zeka Akademisi Yayınları Mehmet Türkdoğan Savaş Özdemir. Dikkat Zeka seti scamper altı şapkalı eğitim metodu gibi. Alış-Veriş Listeme Ekle. Dikkat - Zeka 3. Sınıf Seti 9 Yaş (7 Kitap). kitaphanen.com´da uygun fiyata Dikkat ve Zeka Akademisi Yayınları markalı Dikkat Zeka 3. Sınıf Seti 9 Yaş (7 Kitap) 9786050831221 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz....