Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Don Camillo’nun Küçük Dünyası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Don Camillo’nun Küçük Dünyası PDF EPUB


Giovanni Guareschi

Don Camillo’nun Küçük Dünyası - Giovanni Guareschi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Giovanni Guareschi
DOSYA BOYUTU 4,10
TARİH 2019-08-29
ISBN 9752208568
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dünyaca ünlü Don Camillookuyucularımızın isteğiyle yeniden raflarda…Daha önce 1972 yılında bastığımız Don Camillo serisinin ilk kitabını İtalyanca orijinalinden yeni çevirisiyle tekrar sizlerle buluşturuyoruz."Eğer Don Camillo yüzünden bana kırılan rahipler olursa, kafamda bir şamdan kırabilir; Peppone yüzünden bana kırılan komünistler olursa, sırtımda bir sopa paralayabilir. Ama İsa’nın konuşmaları yüzünden bana kırılan olursa, yapacak hiçbir şey yok; çünkü hikâyelerimde konuşan Hz. İsa değil, benim aklımdaki İsa’dır. Yani benim vicdanımdır."(Giovanni Guareschi)

...arma şehrindeki yaşantıyı; politika tutkusunu, konukseverliği, eli açıklığı, gelişmiş bir mizah duygusu içinde ... Don Camillo'nun Küçük Dünyası - BKM Kitap ... ... Don Camillonun Küçük Dünyası. Marka : Giovanni Guareschi. Daha önce 1972 yılında bastığımız Don Camillo serisinin ilk kitabını İtalyanca orijinalinden yeni çevirisiyle tekrar sizlerle buluşturuyoruz. Kitabın adı: Don Camillo'nun Küçük Dünyası. Yazar: Giovanni Guareschi. Çeviren: Özcan Yalım. Bu büyük ününü de "DON CAMİLLO"nun yaratcısı olmasına borçludur. Don Camillo'nun Küç ... Don Camillo'nun Küçük Dünyası - Giovanni Guareschi ... . Çeviren: Özcan Yalım. Bu büyük ününü de "DON CAMİLLO"nun yaratcısı olmasına borçludur. Don Camillo'nun Küçük Dünyası. Dünyaca ünlü Don Camillo okuyucularımızın isteğiyle yeniden raflarda… Daha önce 1972 yılında bastığımız Don Camillo serisinin ilk kitabını İtalyanca orijinalinden... ...Bilgi Yayınevi tarafından sunulan Don Camillonun Küçük Dünyası kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Dünyaca ünlü Don Camillo okuyucularımızın isteğiyle yeniden raflarda… Don Camillo'nun Küçük Dünyası. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 4 adetSon güncelleme: 6 dakika önce idefix. 27.20 TL. "Eğer Don Camillo yüzünden bana kırılan rahipler olursa, kafamda bir şamdan kırabilir; Peppone yüzünden bana kırılan komünistler olursa, sırtımda bir sopa paralayabilir....