Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Efsane Değil İnsanım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Efsane Değil İnsanım PDF EPUB


Serhan Asker

Efsane Değil İnsanım - Serhan Asker pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Serhan Asker
DOSYA BOYUTU 3,5
TARİH 2019-04-12
ISBN 9752208308
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"...Kitapta tüylerimi diken diken eden çok yer var... Ama birisi var ki benimle yaşlanacak unutulmaz bir anı.Brezilyalı Sócrates’e, Che’ye olan hayranlığını sordum. Sigarasına derin bir nefesle yüklendi ve kısık gözlerini dikti bana:‘Sen bırak Che’yi... Asıl Che sizde... ATATÜRK...’”(2012 Eylül, Sao Paulo) Serhan Asker, neredeyse tamamını dolaştığı dünyayı anlatırken yetenekleriyle, duruşlarıyla tüm dünyanın gözbebeği olmuş efsane sporculardan ve siyasetten ekonomiye birçok alandaki dünya kahramanının başarı öyküsünden söz ediyor. Spordan edebiyata, felsefeden tarihe ve daha birçok alana uzanan bir yolculuğun kapılarını okuyucuya aralıyor.Elinizdeki kitap, bir futbol kitabı olmanın çok ötesinde, sizi dünyanın birçok ülkesinde gezdirecek, o ülkelerin tarihini, kültürünü, sporcularını, bilim insanlarını, sanatçılarını ve edebiyatçılarını yanı başınızda hissetmenizi sağlayacak bir hazine niteliğinde.

...rla (genellikle futbolla) dolu anıları okuyucularla buluşturan kitap ... Efsane Değil İnsanım - Serhan Asker ... . Anı (hatırat) kategorisinde yer alan Efsane Değil İnsanım, birçok otorite tarafından beğenilmiş fakat yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir. Bizim konumuz ise bu değil. Serhan Asker. "Serhan Asker, benim için sporun güzelliklerini duygu dolu ifadelerle eserleştiren bir heykeltıraş. Efsanevi isimlerle konuşup... Kitap edebiyat, tarih, felsefe ekseninde futbol yıldızlarının b ... Efsane Değil İnsanım - sizekitap.com ... ... Kitap edebiyat, tarih, felsefe ekseninde futbol yıldızlarının başarı hikâyeleriyle sizi alıp götürüyor. Serhan Abi böyle çalışmayı yerli efsaneler için de yapmalı. Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz. Efsane Değil İnsanım Serhan Asker Bilgi Yayınevi. » Efsane Değil İnsanım Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz? Serhan Abi böyle çalışmayı yerli efsaneler için de yapmalı. Bu çalışmaya beni de dâhil eder mi bilemem ama bizde de kitaplaşması gereken büyük isimler var.". - Arda Turan. Efsane Değil İnsanım (Cd'li) Kısa ve Öz Kitap Özeti. Efsane Değil İnsanım (Cd'li) Kitabı Yazarı Kimdir? Şu an detaylarını görüntülediğiniz kitap yazar Serhan Asker tarafından yazılmıştır. 12.60 €. Kitap edebiyat, tarih, felsefe ekseninde futbol yıldızlarının başarı hikâyeleriyle sizi alıp götürüyor. Serhan Abi böyle çalışmayı yerli efsaneler için de yapmalı. Serhan Abi böyle çalışmayı yerli efsaneler için de yapmalı. Bu çalışmaya beni de d...