Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar PDF EPUB


Gonca Anıl

Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar - Gonca Anıl pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gonca Anıl
DOSYA BOYUTU 8,5
TARİH 2019-08-17
ISBN 6052297346
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor."“Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.”“Bu kız hiç ders çalışmıyor."“Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz."“İşten güçten çok bunaldım, neyi önceleyeceğimi bilemiyorum.”Bu cümleler size de çok tanıdık geliyor mu? O zaman doğru yerdesiniz! Haydi, bunlara hep birlikte çözümler arayalım mı?Kapağı çevirdiğinizde yaşadığınız zorluklar konusunda yalnız olmadığınızı göreceksiniz ve fark edeceksiniz ki bazı sorunların çözümleri ne kadar da kolaymış.Derdimiz ne büyüklere gereksiz yükler yüklemek ne de küçükleri fazlaca yüceltmek. Derdimiz insanı, beni, seni ve bizi anlama çabası…Aile danışmanı Gonca Anıl’ın uzmanlık taslamayan samimi üslubuyla ele aldığı duyguların renkli, keyifli ve bir o kadar da sarsıcı dünyasına hoş geldiniz.

...mları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar kitabına benzeyen Kitabın basım bilgileri ... Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar - Gonca Anıl... | En Ucuzu Akakçe ... . Adı: Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar, diğer kategorisinde 16,8 TL indirimli fiyatı ve PTT Kargo güvencesiyle. Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Cezve Kitap. Ürün Puanı 21 TL. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". 4. ... Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar Gonca Anıl ... .". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". 4.50 €. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar Gonca Anı...