Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar PDF EPUB


Gonca Anıl

Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar - Gonca Anıl pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gonca Anıl
DOSYA BOYUTU 5,29
TARİH 2019-08-17
ISBN 6052297346
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor."“Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.”“Bu kız hiç ders çalışmıyor."“Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz."“İşten güçten çok bunaldım, neyi önceleyeceğimi bilemiyorum.”Bu cümleler size de çok tanıdık geliyor mu? O zaman doğru yerdesiniz! Haydi, bunlara hep birlikte çözümler arayalım mı?Kapağı çevirdiğinizde yaşadığınız zorluklar konusunda yalnız olmadığınızı göreceksiniz ve fark edeceksiniz ki bazı sorunların çözümleri ne kadar da kolaymış.Derdimiz ne büyüklere gereksiz yükler yüklemek ne de küçükleri fazlaca yüceltmek. Derdimiz insanı, beni, seni ve bizi anlama çabası…Aile danışmanı Gonca Anıl’ın uzmanlık taslamayan samimi üslubuyla ele aldığı duyguların renkli, keyifli ve bir o kadar da sarsıcı dünyasına hoş geldiniz.

...: 9786052297346. 15.75 TL. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor ... Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar - Gonca Anıl... | En Ucuzu Akakçe ... .". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Cezve Çocuk. Gonca Anıl. 13.23 TL. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç a ... Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar Gonca Anıl ... .". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Yayınevi / Marka: Cezve Kitap. Barkod: 9786052297346. Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Ürün Adı Hatalı. 14.70 TL. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Yazar : Gonca Anıl Yayınevi : Cezve Kitap Bu kategorideki tüm ürünler. Ürün Adı: Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar Ürün Kodu: 010359401 Kitabın Yazarı: Gonca Anıl Basım Yılı: 2019 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Açıklama. Yorumlar (0). Etiketler: Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. 15.75 TL. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar - Cezve Kitap - 9786052297346 - Gonca Anıl - - "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.""Evlatlarım beni hiç dinlemiyor Çocuklar ve Çiçek Mezarlıkları-Eğitim Üz... 24,00 TL. Gonca Anıl. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". Cezve Kitap. Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar - Gonca Anıl 508424. 5.0Ortalama Puan. 5. Alış-Veriş Listeme Ekle. Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar....