Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dahiler Sınıfı: Stephen Hawking Sonsuzluğun İzinde Bir İzin e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dahiler Sınıfı: Stephen Hawking Sonsuzluğun İzinde Bir İzin PDF EPUB


Jacopo Olivieri

Dahiler Sınıfı: Stephen Hawking Sonsuzluğun İzinde Bir İzin - Jacopo Olivieri pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jacopo Olivieri
DOSYA BOYUTU 10,37
TARİH 2019-12-04
ISBN 6051980577
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

DÂHİLER SINIFI: OKUMASI KOLAY, UNUTMASI ZOR Derslerinde bocalayan bir öğrenci nasıl 20. yüzyılın en parlak zihinlerinden birine dönüştü?Bedenini hareketsiz kılan hastalığına inat, zihni uzay ve zamanın sınırlarında gezinmiş bir dâhinin, Stephen Hawking’in yaşam öyküsü bu. Büyük ilgi gören Dâhiler Sınıfı serisi STEPHEN HAWKING: SONSUZLUĞUN İZİNDE BİR ZİHİN ile devam ediyor. Dâhiler Sınıfı Serisi Hakkında:Bunlar, her biri kendi yöntemiyle; kelimeleriyle, icatlarıyla, seçimleriyle ve hatta kaderleriyle dünyayı değiştirmiş kadınların ve erkeklerin hayat hikâyeleri; şaşkınlık ve hayranlık duymanızı sağlayacak, hayal gücü ve merak duygunuzu harekete geçirecek büyüleyici hikâyeler. Dâhiler Sınıfı serisi bu özel insanları çocuklarla (9 yaş ve üstü) tanıştırmak üzere tasarlandı. İlk olarak yayımlandığı İtalya’da büyük övgü toplayan ve ardından pek çok dile çevrilen Dâhiler Sınıfı, minik ebadı, renkli illüstrasyonları, bilgiyi heyecan ve macerayla birleştiren anlatımıyla çocukların kolay okuyacağı, zor unutacağı, onlara öğrendiklerinden daha da fazlasını merak ettirecek bir seri. 

...fı serisi STEPHEN HAWKING: SONSUZLUĞUN İZİNDE BİR ZİHİN ile devam ediyor ... Dahiler Sınıfı: Stephen Hawking - Sonsuzluğun İzinde Bir Fiyatı ... . Dâhiler Sınıfı Serisi Hakkında: Bunlar her biri kendi yöntemiyle... 14.60 TL. Büyük ilgi gören dâhiler sınıfı serisi stephen hawkıng: sonsuzluğun izinde bir zihin ile devam ediyor. Dâhiler sınıfı serisi hakkında: Bunlar, her biri kendi yöntemiyle; kelimeleriyle, icatlarıyla... 14 TL. Büyük ilgi gören Dâhiler Sınıfı serisi STEPHEN HAWKING: SONSUZLUĞUN İZİNDE BİR ZİHİN ile devam ediyor. Dâhiler Sınıfı Serisi Hakkında: Bunlar, her biri kendi yöntemiyle; kelim ... Dahiler Sınıfı: Stephen Hawking - Sonsuzluğun İzinde Bir Fiyatı ... . Dâhiler Sınıfı Serisi Hakkında: Bunlar, her biri kendi yöntemiyle; kelimeleriyle... ...zihni uzay ve zamanın sınırlarında gezinmiş bir dâhinin, stephen hawking'in yaşam öyküsü bu. Büyük ilgi gören dâhiler sınıfı serisi stephen hawkıng: sonsuzluğun izinde bir zihin ile devam ediyor. 20 TL. Büyük ilgi gören dâhiler sınıfı serisi stephen hawkıng: sonsuzluğun izinde bir zihin ile devam ediyor. Dâhiler sınıfı serisi hakkında: Bunlar, her biri kendi yöntemiyle; kelimeleriyle, icatlarıyla... 16 TL. Büyük ilgi gören dâhiler sınıfı serisi stephen hawkıng: sonsuzluğun izinde bir zihin ile devam ediyor. Dâhiler sınıfı serisi hakkında: Bunlar her biri kendi yöntemiyle; kelimeleriyle icatlarıyla... Büyük ilgi gören Dâhiler Sınıfı serisi STEPHEN HAWKING: SONSUZLUĞUN İZİNDE BİR ZİHİN ile devam ediyor. Dâhiler Sınıfı Serisi Hakkında: Bunlar, her biri kendi yöntemiyle; kelimeleriyle... Büyük ilgi gören Dâhiler Sınıfı serisi STEPHEN HAWKING: SONSUZLUĞUN İZİNDE BİR ZİHİN ile devam ediyor. Dâhiler Sınıfı Serisi Hakkında: Bunlar, her biri kendi yöntemiyle; kelimeleriyle... 7-10 Yaş Okuma Kitapları >. Dahiler Sınıfı : Stephen Hawking : Sonsuzluğun İzinde Bir Zihin. Dâhiler Sınıfı serisi bu özel insanları çocuklarla (9 yaş ve üstü) tanıştırmak üzere tasarlandı. Büyük ilgi gören Dâhi...