Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gıcırtıcılar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gıcırtıcılar PDF EPUB


Tom Fletcher

Gıcırtıcılar - Tom Fletcher pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Tom Fletcher
DOSYA BOYUTU 10,85
TARİH 2019-09-06
ISBN 6050964448
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gecenin karanlığında sessizce bekleyen kim?Peki ya yatağının altında gözlerden gizlenen?Nedir sabırla bekleyen, sen koyunları sayarken?Evin içinde sürekliGıcırtılar, çıtırtılar, tıkırtılar yankılanıyor neden?Ne köpek, ne de bir fare, ya da değil bir kediBu gizemli seslerin sebebiCesaretin varsa başla okumayaO zaman tanışabilirsin onlarlaGICIRTICILAR gizemli yaratıkların adıBekliyorlar seni bu kitabın sayfalarında! Bir sabah uyandığını ve tüm yetişkinlerin ortadan kaybolduğunu düşün. Lucy’ye ve yaşadığı kasabadaki diğer çocuklara olan tam da bu. Kasabadaki çocuklar yetişkinlerin olmadığı bir dünyanın tadını çıkarırken Lucy neler döndüğünü öğrenmek için bir plan yapıyor. Sonra... Sonrası heyecan dolu bir macerada gizli! 

...ar. 32,00 TL. Sepete Ekle. Gıcırtıcılar ... Gıcırtı - Şikayetvar ... . HAVALE :31,68 TL %1 EFT İndirimi. Doğan Egmont Çocuk Kitapları Fiyatı düşünce haber ver! Tom Fletcher'in kaleme aldığı Doğan Egmont etiketiyle yayımlanan Gıcırtıcılar okurlarını gizem dolu bir hikâyeye davet ediyor. Tanışmaya cesaretin varsa okumaya devam et, onlar GICIRTICILAR". Tom Fletcher. Gecenin karanlığında sessizce bekleyen kim? Peki ya yatağının altında gözlerden gizlenen? Nedir sabırla bekleyen, sen koyunları sayarken? 25.60 TL. Ne köpek, ne de bir fare, ya da de ... Gıcırtıcılar ... .60 TL. Ne köpek, ne de bir fare, ya da değil bir kedi Bu gizemli seslerin sebebi Cesaretin varsa başla okumaya O zaman tanışabilirsin onlarla Gıcırtıcılar gizemli yaratıkların adı Bekliyorlar seni bu kitabın... 24 TL. Ne köpek, ne de bir fare, ya da değil bir kedi Bu gizemli seslerin sebebi Cesaretin varsa başla okumaya O zaman tanışabilirsin onlarla Gıcırtıcılar gizemli yaratıkların adı Bekliyorlar seni bu kitabın... 13.44 €. Ne köpek, ne de bir fare, ya da değil bir kedi Bu gizemli seslerin sebebi Cesaretin varsa başla okumaya O zaman tanışabilirsin onlarla GICIRTICILAR gizemli yaratıkların adı Bekliyorlar seni bu... kitaphanen.com´da uygun fiyata Doğan Egmont markalı Gıcırtıcılar 9786050964448 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Gıcırtıcılar Fotograflari. Ürün Videosu. ×. Ne köpek, ne de bir fare, ya da değil bir kedi Bu gizemli seslerin sebebi Cesaretin varsa başla okumaya O zaman tanışabilirsin onlarla GICIRTICILAR gizemli yaratıkların adı Bekliyorlar seni bu kitab...