Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Nun Masalları (Bez Cilt - Sert Kapak) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Nun Masalları (Bez Cilt - Sert Kapak) PDF EPUB


Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu

Nun Masalları (Bez Cilt - Sert Kapak) - Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu
DOSYA BOYUTU 8,10
TARİH 2020-03-20
ISBN 6050832921
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bütün yelkenlerini açmış, bütün sarı ışıklarını yakmış, kıyıya iyice yaklaşarak güzelliklerinin ve kışkırtıcılıklarının bütün gölgelerini suyun eteklerine kadar dökmüş masal gemisi, nihayet İstanbul Boğazı’ndan, son padişahla son şehzadesini alarak uzaklaştı. Bir donanma gecesinden arda kalmış gibiydi. Artık hiçbir penceresinden ışık dökülmeyen sarayın önünden usulca geçtiler.Hiçbir şey kalmadı geriye.Bir büyük boşluk kaldı geriye.Bir de bütün bunları, bulutların ufuk üzerinde koştuğu güz akşamları, kıyıya iyice yanaşan masal gemilerinin gölgelerine bakarak ve dahi o gölgeleri kendisi gibi görebilecek başkalarının varlığını da vehmederek dalgalara söyleyen öykücü.

..., o, koyduğunuz yerde durmaz. Alış-Veriş Listeme Ekle ... Nun Masalları (Bez Cilt - Sert Kapak) Prof. Dr. Nazan... - GittiGidiyor ... . Nun Masalları (Bez Cilt - Sert Kapak). gölgelerini suyun eteklerine kadar dökmüş masal gemisi nihayet İstanbul Boğazı'ndan son padişahla son şehzadesini alarak uzaklaştı. 37.50 TL. Bütün yelkenlerini açmış bütün sarı ışıklarını yakmış kıyıya iyice yaklaşarak güzelliklerinin ve kışkırtıcılıklarının bütün gölgelerini suyun eteklerine kadar dökmüş masal gemisi nihayet... Bütün yelkenlerini açmış, bütün sarı ışıkl ... Nun Masalları (Bez Cilt - Sert Kapak) - Nazan Bekiroğlu Fiyatı ... ... Bütün yelkenlerini açmış, bütün sarı ışıklarını yakmış, kıyıya iyice yaklaşarak güzelliklerinin ve kışkırtıcılıklarının bütün gölgelerini suyun eteklerine kadar dökmüş masal gemisi, nihayet İstanbul... bez cilt. şükela: tümü | bugün. karton cilt'in ekürisi, ama daha ciddi olani... tez dünyasindan örnek vermek gerekirse, jüriye girerken beyaz karton kapakli tezlerinizi hazir edersiniz, enstitüden mezun... Deri Desen Plastik Serisi. Hakiki Bez Cilt Serisi. Nun Masalları (Bez Cilt), Timaş Yayınları, Nazan Bekiroğlu, 9786050832921,Edebiyat,Öykü. 0 yorum / Ürün Hakkında Yorum Yap. Açıklama: Nun Masalları (Bez Cilt),9786050832921. Bütün yelkenlerini açmış, bütün sarı ışıklarını yakmış, kıyıya iyice yaklaşarak güzelliklerinin ve kışkırtıcılıklarının bütün gölgelerini suyun eteklerine kadar dökmüş masal gemisi... Imalatı toptan 2020 yeni solunum ve maskeleri yıkanabilir bez yüz maskesi. $1,20-$1,90 / Adet. Özel kullanımlık kulak askısı değiştirilebilir çekirdek pamuklu bez yüz maskesi. $0,65-$0,75 / Adet. Yayınevi: Timaş Yayınları. Yerli Yersiz Cümleler (Bez Ciltli Sert Kapak). Bir de neden sonra Nun Masalları'ndan bu yana 20 yıl geçtiğini fark ettim. Yerli Yersiz Cümleler'in hikâyesi bu. İplikle dikiş maliyetli ama en uzun ömürlü ciltleme yöntemidir. İplik dikişli kitapların ciltleri bez ya da deri bez cildiyle, sıvama ve şömizli kaplanabilir. Cildin üzerine gofre ve yaldız baskı yapılabilir. Kaliko Cilt Bezi : Kalikolar pamuk ipliğinden yapılan cilt bezleridir. Vinleks Cilt Bezi : Ana maddesi PVC (POLY VİNLY CLORUR) dır...