Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Zekai İşlemtamam ile Sayı OyunlarıBu Öğretmen Biraz Değişik! e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Zekai İşlemtamam ile Sayı OyunlarıBu Öğretmen Biraz Değişik! PDF EPUB


Ayşe Şeker Kılıç

Zekai İşlemtamam ile Sayı OyunlarıBu Öğretmen Biraz Değişik! - Ayşe Şeker Kılıç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ayşe Şeker Kılıç
DOSYA BOYUTU 12,38
TARİH 2020-02-17
ISBN 6059915793
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Hem de sonbaharın en çamurlu günlerinde bile. Ama üzerinde leke ve kırışıklıktan eser yok. Kendi deyimiyle o bir sayı cambazı. Rakamlarla oynamaya bayılıyor. Ama biz onun gizemli güçlere sahip olduğunu düşünüyoruz. Geçen ders çıkışında bilgisayar oyunu oynarken kendimizi matematik labirentinin içinde bulduk. Hepimiz dört bir yana koşup kaçarken her seferinde çatallı yollar önümüzü kesti. Buradan kurtulmanın tek yolu karşımıza çıkan işlemleri çözüp hazineye ulaşmaktan geçiyordu. Hızlı olmak zorundaydık. Saçımız başımız darmadağın olmuştu. Savaştan çıkmış gibiydik. Labirentten kurtulduğumuzda bizi tebrik ederken sol üst köpek dişi tuhaf bir şekilde parladı. Gözlerimle gördüm. O ise hiçbir şey olmamış gibi yürüyüp gitti. Bu öğretmenle nasıl baş edeceğimizi bilmiyoruz. Ama o süper biri.

...zı. Ayşe Şeker Kılıç. Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi ... Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları Bu Öğretmen Biraz Değişik! ... . Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Hem de sonbaharın en çamurlu günlerinde bile. Ayşe Şeker Kılıç. Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Hem de sonbaharın en çamurlu günlerinde bile. Kitapların öncelikle tanıtım yazılarını da incelemek isteyen ya da sizden önce kitabı okuyanların yorumlarını sizler için bir araya getiren kitap.world olarak Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları Bu... Sınıfı ... Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları Bu Öğretmen Biraz Değişik! ... .world olarak Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları Bu... Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Ama üzerinde leke ve kırışıklıktan eser yok. Kendi deyimiyle o bir ...