Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Beşir ve Gazali e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Beşir ve Gazali PDF EPUB


Ferhat Özbadem

Beşir ve Gazali - Ferhat Özbadem pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ferhat Özbadem
DOSYA BOYUTU 7,70
TARİH 2017-02-03
ISBN 6059508063
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Gazali” romanında, kahramanımız Beşir, genç bir delikanlıdır. Düşlerinde tarihsel süreç içinde yolculuk yapmaktadır. İslam tarihinin örnek şahsiyetleri ile tanışmakta, bilimsel ve sanatsal gelişmelere şahitlik etmektedir.Çocukların ve gençlerin zihin dünyalarının İslam kültür ve medeniyetine uygun şekilde gelişmesi ve güzelleşmesine katkı sağlayacak olan romanımız farklı olay örgüleri ile okuyucusunu bazen heyecanlandırmakta bazen de düşündürmektedir.Düş ile gerçek arasında gezinti yapan kahramanımız Beşir, İmam Gazali dönemine gitmekte, Ömer Hayyam, Nizamülmülk ve Hasan Sabbah ile tanışmakta ve birçok macera yaşamaktadır. Okuyucu, Beşir’in yaşadığı maceraları okurken hem soluk soluğa kalacak, hem meraklanacak hem de birçok yeni bilgiler edinecektir.Sade bir dil ve akıcı bir üslup ile kaleme alınan “Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Gazali” adlı romanımız her yaş grubunun okuyabileceği ve düşünce ufkunu açacak bir romandır.Kahramanımız Beşir bazen düşünde yaşadıkları ile günümüz gelişmelerini karşılaştırmakta bazen de düşten uyanıp günümüze gelmekte ve düşünde yaşadıklarını günümüz gelişmeleri ile kıyaslamaktadır. Bu olay örgüsü, okuyucusuna yeni bir bakış açısı kazandıracaktır.Çocuklarımızın ve gençlerimizin kendi tarihlerini ve medeniyet köklerini tanımalarına katkı sağlayacak olan “Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Gazali” romanımız kültür dünyamızda büyük bir boşluğu dolduracak bir eserdir.

...mandır. Stok Kodu:371161. "Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Gazali" romanında, kahramanımız Beşir, genç bir delikanlıdır ... Beşir ve Gazali | bkmkitap.com ... . Düşlerinde tarihsel süreç içinde yolculuk yapmaktadır. Sade bir dil ve akıcı bir üslup ile kaleme alınan "Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Gazali" adlı romanımız her yaş grubunun okuyabileceği ve düşünce ufkunu açacak bir romandır. Furkan Bitik tarafından 28/02/2019 tarihinde (1 yıl önce) saat 14:17'de oluşturuldu. Beşir ve Abdulhamid. Sade bir dil ve akıcı bir üslup ile kaleme alınan Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Gazali adlı roma ... Beşir ve Gazali | bkmkitap.com ... . Beşir ve Abdulhamid. Sade bir dil ve akıcı bir üslup ile kaleme alınan Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Gazali adlı romanımız her yaş grubunun okuyabileceği ve düşünce ufkunu açacak bir romandır. "Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Gazali" romanında, kahramanımız Beşir, genç bir delikanlıdır. Düşlerinde tarihsel süreç içinde yolculuk yapmaktadır. Sade bir dil ve akıcı bir üslup ile kaleme alınan "Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Gazali" adlı romanımız her yaş grubunun okuyabileceği ve düşünce ufkunu açacak bir romandır. Ferhat Özbadem. "Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Gazali" romanında, kahramanımız Beşir, genç bir delikanlıdır. Düşlerinde tarihsel süreç içinde yolculuk yapmaktadır. Sade bir dil ve akıcı bir üslup ile kaleme alınan Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Gazali adlı romanımız her yaş grubunun okuyabileceği ve düşünce ufkunu açacak bir romandır. "Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Gazali" romanında, kahramanımız Beşir, genç bir delikanlıdır. Arasında Beşir ve Gazali" romanımız kültür dünyamızda büyük bir boşluğu dolduracak bir eserdir. "Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Selahaddin Eyyubi" romanında, kahramanımız Beşir, genç bir delikanlıdır. Düşlerinde tarihsel süreç içinde yolculuk yapmaktadır. 0 ürün - 0,00 TL. Alışveriş sepetiniz boş! Beşir ve Gazali. Beşir ve Gazali. Ex Tax: 9,26 TL. Yazar Ferhat Özbadem....