Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Anadolu’nun SırlarıKitabü’l Esrar fi Anatolia e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Anadolu’nun SırlarıKitabü’l Esrar fi Anatolia PDF EPUB


Kerim Kuvetli

Anadolu’nun SırlarıKitabü’l Esrar fi Anatolia - Kerim Kuvetli pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kerim Kuvetli
DOSYA BOYUTU 10,97
TARİH 2019-04-25
ISBN 6057605078
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Modern dünyaya miras kalan pek çok icat, keşif ve yeniliğin ilki, Anadolu topraklarında kurulmuş irili ufaklı medeniyetlerde ortaya çıkmıştır.Bu kitap, Anadolu’nun sırlarla dolu kadim tarihini keşfetme serüvenine çıkmak isteyenlerin, bilgi karmaşasına boğulmadan, doyurucu üstelik keyifli ve anlaşılabilir bilgiler edinmelerini sağlamak amacıyla yazılmıştır.Okurken, üzerinde yaşadığımız Anadolu topraklarının dünyanın en kadim ve en zengin yeri olduğunu görecek, yüzlerce yeni bilgi edinirken bu topraklar hakkında ne kadar az şey bildiğinizi fark edeceksiniz.

...ştır. Bu kitap, Anadolu'nun sırlarla dolu kadim tarihini keşfetme ... Anadolu'nun Sırları Kitabü'l Esrar Fi Anatolia ... ... Anadolu'nun Sırları yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Anadolu'nun Sırları kitabına benzeyen kitaplar. Kitabü'l Esrar fi Anatolia. Baskı tarihi: 2019. 28.90 TL. Modern dünyaya miras kalan pek çok icat, keşif ve yeniliğin ilki, Anadolu topraklarında kurulmuş irili ufaklı medeniyetlerde ortaya çıkmıştır. Bu kitap, Anadolu'nun sırlarla dolu kadim tarihini... Kitap. Tarih ... Anadolu'nun Sırları Kitabü'l Esrar Fi Anatolia ... . Bu kitap, Anadolu'nun sırlarla dolu kadim tarihini... Kitap. Tarih Kitapları. Anadolu'nun Sırları: Kitabü'l Esrar fi Anatolia. 14.28 €. Kitabü'l Esrar fi Anatolia Modern dünyaya miras kalan pek çok icat, keşif ve yeniliğin ilki, Anadolu topraklarında kurulmuş irili ufaklı medeniyetlerde ortaya çıkmıştır. Açıklama. 240 sayfa. 13.5x21 cm Ürün Tanıtımı Modern dünyaya miras kalan pek çok icat, keşif ve yeniliğin ilki, Anadolu topraklarında kurulmuş irili ufaklı medeniyetlerde ortaya çıkmıştır. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Anadolu'nun Sırları: Kitabü'l Esrar fi Anatolia! Kitabü'l Esrar fi Anatolia. Modern dünyaya miras kalan pek çok icat, keşif ve yeniliğin ilki, Anadolu topraklarında kurulmuş irili ufaklı medeniyetlerde ortaya çıkmıştır. İlişkili Ürünler. Anadolu Kent Modelinin Yayılımı 45,50 TL 65,00 TL. Anadolu Gezi Notları 45,50 TL 65,00 TL. 29.16 TL. Ana...