Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aydağı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aydağı PDF EPUB


Roger Norman

Aydağı - Roger Norman pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Roger Norman
DOSYA BOYUTU 12,19
TARİH 2019-07-02
ISBN 9750842900
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Arılar yüksekten uçar! O gün, o cuma günü her şey olabilecek en kötü şekilde başlamıştı. Patrick, önce koşu yarışında bütün köyün önünde rezil olmuş, sonra da hayatında en çok değer verdiği varlığı kaybetmişti.Pat-Arı-Rick kararlıydı, bazen bir koşucunun koşmaya devam etmesi gerekirdi. Yetişkinlerin hiçbir uyarısını dinlemeyecek, sessiz ve yalnız, koca Aydağı’na tırmanacaktı. Patrick Aydağı’nda başına geleceklerden habersiz zorlu bir yolculuğa çıktı.Timsahlara saldıran arılar, insafa gelen leoparlar ve bütün bunlara sebep olan bir kobra... Roger Norman’dan cesaret, dostluk ve mücadele üzerine macera dolu bir hikâye..

...an. O gün, o cuma günü her şey olabilecek en kötü şekilde başlamıştı ... Aydağı, Roger Norman - Tuvana Gülcan | Yapı Kredi Yayınları ... . Patrick, önce koşu yarışında bütün köyün önünde rezil olmuş, sonra da hayatında en çok değer verdiği varlığı kaybetmişti. Aşağıdaki haritayı kullanarak Aydağı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Aydağı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız. Roger Norman. O gün, o cuma günü her şey olabilecek en kötü şekilde ba ... Aydağı, Roger Norman » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Roger Norman. O gün, o cuma günü her şey olabilecek en kötü şekilde başlamıştı. Patrick, önce koşu yarışında bütün köyün önünde rezil olmuş, sonra da hayatında en çok değer verdiği varlığı kaybetmişti. En yeni Aydağı kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Aydağı. Roger Norman, Tuvana Gülcan (Çevirmen). Roger Norman. O gün, o cuma günü her şey olabilecek en kötü şekilde başlamıştı. 9.75 TL. Aydağı-Yapı Kredi Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 9.75 TL. Yetişkinlerin hiçbir uyarısını dinlemeyecek, sessiz ve yalnız, koca Aydağı'na tırmanacaktı. Patrick Aydağı'nda başına geleceklerden habersiz zorl...