Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Denizler Altında 20 Bin Fersah e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Denizler Altında 20 Bin Fersah PDF EPUB


Jules Verne

Denizler Altında 20 Bin Fersah - Jules Verne pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jules Verne
DOSYA BOYUTU 10,59
TARİH 2019-12-02
ISBN 9752125124
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Doğa Tarihi Müzesinden Profesör Aronnax’tan, ticaret yollarını tehdit eden deniz canavarının yakalanması için düzenlenen bir sefere katılması istenir. Uşağı ile birlikte gemiye binen profesör yaşanan talihsiz bir kaza sonucu deniz canavarıyla tanışır. Bu canavar muhteşem denizaltı Nautilus’tan başkası değildir.Profesör ve arkadaşları, Kaptan Nemo sayesinde kimsenin bilmeye cesaret edemediği denizin derinliklerinin gizemli dünyasını keşfedeceklerdir.

...ronnax Amerika Donanma Bakanı'ndan bir mesaj alır ... Denizin Altında 20.000 Fersah İzle, 720P Türkçe Dublaj... - 720pizle.org ... . Denizde gemileri tehdit eden bir canavarın yakalanması için yardım isteniliyordu. Kaptan Nem : Denizaltı kaptanıdır.Gizemli bir adamdır. Pierre Arannox: Deniz biyologudur. Canavar denize dalınca gemidekiler de denize düşer. Kendilerini canavarın üstünde bulurlar. Denizler Altında 20 Bin Fersah - Jules Verne Denizler Altında Yirmi Bin Fersah hakkında bilgi verir misiniz? 'Denizler Altında 20 Bin Fersah' adlı bilim kurgu romanının mevzusu nedir? #aksiyon #altında #bin #denizler #fersah #heyecan #macera #yirmi. Burada (denizin altında) iki volkanik dağ vard ... Denizin Altında 20.000 Fersah İzle, 720P Türkçe Dublaj... - 720pizle.org ... . Burada (denizin altında) iki volkanik dağ vardı. MR.Aronnax lavların ateş çıkartmadığını için şaşırdı. Sezgi Denizler Altında Yirmi Bin Fersah 1. Cilt'i inceledi. Meşhur kitabımız ''Deniz Altında 20.000 Fersah'' yine mükemmel bilgilerle dolu, denizde yaşama isteği oluşturan (ama fobim var) bir kitap. Meselâ, Denizler Altındaki 20 Bin Fersah'taki (Vingt Mille Lieues sous les Mers) deniz hayatı ile ilgili şu satırlan düşünün Bunlar arasında, en iyi bilineni, muhtemelen, Denizler Altında 20 bin Fersahtır. Jules Verne. Tüm Avrupa ve Amerika'nın heyecan ve korkuyla bahsettiği tek bir şey vardı: denizde gemilere saldıran bir canavar. Ve bu canavarı yok etmek için denize açılan bir grup cesur adam... Deniz Altında 20.000 Fersah. Plus Open Rapid Clip Moly Okru. kendisine denizler altında bir dünya kuran Kaptan Nemo olur.Kaptan Nemo sayesinde başka bir dünya olan deniz altını keşfedeceklerdir. Jules Verne in romanından uyarlanan oyunda Tufan sonucu dünyanın sular altında kalması ve buzul çağına dönmesi sonucu okyanuslarda maceramız başlıyor. DENİZLER ALTINDA YİRMİ BİN FERSAH KİTAP ÖZETİ. 1866 senesinde bir deniz yarattığı bir çok gemi batırmış. Akşamları fosforlu ışıklar saçıyordu. Geminin kaptanı canavarı görene iki bin dolar vereceği için herkes güvertede canavar gözlüyordu. Denizler Altında 20.000 Fersah, Kaptan Nemo Mr. Arrannox'a inci avına çıkmayı teklif etti. Denizler altında 20 bin fersah - Jules Verne - inkılap - ücretsiz kargo. 25,00 tl. 2 Cilt Takım - Denizler Altında Yirmi Bin Fersah (20.000, 20 Bin, Yirminbin), Jules Verne. Denizler Altında 20 BDenizler Altında 20 Bin Fersah. Nautilus, Hindistan Burnu yakınından geçerken, bu ülkenin hâlâ esaret altında yaşadığını anlatan Nemo'nun yüzü sapsarı alur. Dram, macera. Yıldız: Kirk Dougla...