Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma ElkeAteşle Mühürlenen e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

ElkeAteşle Mühürlenen PDF EPUB


Hanım Koçyiğit

ElkeAteşle Mühürlenen - Hanım Koçyiğit pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hanım Koçyiğit
DOSYA BOYUTU 11,89
TARİH 2019-12-12
ISBN 6257984096
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bin yılların unutuşunda, kuş uçmaz kervan geçmez, zemherilerin kış masalları fısıldadığı bir dağ köyü… Ateşin başında, o eski dillerin kadim söylencelerini anlatırdı masalcı kadınlar. Büyülenmiş gözlerinde karanlığı kovalayan alevlerin oynaştığı çocuklar, masalların gerçek olmadığı için bu kadar güzel olduğunu bilmeyecek yaştaydılar. Kadim kültürlerde benzer karşılıkları olan ve her bir dilde farklı isimlerle bilinen Elké ve onun bin yıllar süren intikamı, o eski dağ köyünü ve ailenin peşini bırakmayarak nesildennesleyenilenecektir. Elké: Ateşle Mühürlenen’de; bin yılların yorgun bilgileri, şifacılık, cennetten kovulmuş melekler, doğaüstü olaylar ve karşılaşmalar, kuşaklar boyunca süren ailelerin serencamları, Türk, Kürt ve Ermeni halklarının iç içe geçmiş, dil ve din farklarının da ayıramadığı ortak kültür ve tarihleridir anlatılan. Yolların, sürgünlerin, yoksulluğun, ayrılıkların ve ölümlerin araya girdiği bu ölümcül kovalamacaya, Elké’nin binlerce yıl öncesinden hasımları da katılacaktır. “…Ben ki kutlu ateşten ve ışıktan gelenim… Âdem’den öncesi ve sonrası yaratılanlar şahidim olsun… Tanrının lanetlediği bütün mahlûkata and olsun ki; senin ve senden sonrakilerin ocağı huzur bulmayacak, toprağın bereket, soyun rahat yüzü görmeyecek; dirlik, düzen tatmayacak. …İşte o zaman senin kıyametin başlayacak. Sen ve zürriyetin, asla tanrı buyruğu ile ölmeyeceksiniz.” Bu anlatı; masalından kovulan kötücül bir varlığın hikâyesidir.

...t seçenekleriyle Cimri.com'da! En ucuz Alcatel modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek Cep Telefonları keşfet ... Home | Alcatel Mobile | Alcatel 1S | Alcatel 1X | Alcatel 3 ... . Alcatel Akıllı telefon fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? Alcatel 1S 2020. Üçlü akıllı kamerasıyla fotoğraflarınızı daha akıllı çekin! Alcatel En ucuz cep telefonu modelleri & fiyatları %40'a varan indirimlerle GittiGidiyor'da! Samsung, Apple, Huawei gibi cep telefonu markalarının ve Alcatel cep telefonu kampanyaları için tıklayın! ALCATEL Cep Telefonu en uygun fiyat ve ürün garantisi ile Teknosa Mağazaları ve teknosa.com'da! ALCATEL 3X 5048Y 4/64GB Jewelry Green Akıllı Telefon. ALCTL. Şirket Ünvanı. Alcatel lucent teletaş telekomünik ... Sahibinden | Alcatel Cep Telefonu ... .com'da! ALCATEL 3X 5048Y 4/64GB Jewelry Green Akıllı Telefon. ALCTL. Şirket Ünvanı. Alcatel lucent teletaş telekomünikasyon a.ş. 0216 579 22 44 / 0216 420 75 43-44. Web Adresi. http://www.alcatel-lucent.com.tr. ORTAKLAR. Alcatel cep telefonları ve diğer Alcatel ürünleri ile ilgili kullanıcı yorumları Şikayetvar'da! Şu anda kişi, seninle birlikte Alcatel şikayetlerini okuyor. Yıllık Şikayet Grafiği. Stok Kodu: 3EH73031BB. Alcatel Lucent OmniPCX Office OXO Santral Uyumludur. 2 Yıl Garanti. itsuperstore Alcatel Lucent Yetkili Satıcısıdır. ₺719,72 + KDV. ₺1.187,17 + KDV. Şirket İsmi. Alcatel lucent teletaş telekomünikasyon a.ş. Faaliyet Alanı. http://www.alcatel-lucent.com.tr. Alcatel Telefon arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Alcatel Telefon. 52 Cep Telefonu için fiyatlar listeleniyor....