Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kalem Dağı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kalem Dağı PDF EPUB


Nilay Dalyan

Kalem Dağı - Nilay Dalyan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nilay Dalyan
DOSYA BOYUTU 8,68
TARİH 2020-03-27
ISBN 6053749684
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Şirin mi şirin, küçük mü küçük Kalamus köyü, el yazması kitapları ve dillere destan yazıcılarıyla ünlü. Birbirinden güzel hikâyeler, masallar bu yazıcıların ellerinde kitaplara dönüşüyor. Köyün kalemleri de kalem tamircisi Papir Usta’ya emanet.Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının köye gelişiyle biraz değişecek. Bakalım Papir Usta bu işe ne diyecek?Kalem Dağı, Nilay Dalyan’dan çağdaş bir masal, keyifli bir hikâye.

...er. Programı. nurunyolcusu. Nilay Dalyan ... Kalem Dağı - Nilay Dalyan | kitapyurdu.com ... . Şirin mi şirin, küçük mü küçük Kalamus köyü, el yazması kitapları ve dillere destan yazıcılarıyla ünlü. Birbirinden güzel hikâyeler, masallar bu yazıcıların ellerinde kitaplara dönüşüyor. Köyün kalemleri de kalem tamircisi Papir Usta'ya emanet.Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının köye gelişiyle biraz değişecek. Bakalım Papir Usta bu işe ne diyecek? ... Kalem Dağı En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Bakalım Papir Usta bu işe ne diyecek?Kalem Dağı Nilay... Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının köye gelişiyle biraz değişecek. Bakalım Papir Usta bu işe ne diyecek? Kalem Dağı, Nilay Dalyan`dan çağdaş bir masal, keyifli bir hikâye. 9.94 TL. Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının koye gelisiyle biraz degisecek. Bakalım Papir Usta bu ise ne diyecek? Kalem Dagı, Nilay Dalyan'dan cagdas bir masal, keyifli bir hikaye. 11.20 TL. Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının koye gelisiyle biraz degisecek. Bakalım Papir Usta bu ise ne diyecek? Kalem Dagı, Nilay Dalyan'dan cagdas bir masal, keyifli bir hikaye. 14 TL. Ko¨yu¨n kalemleri de kalem tamircisi Papir Usta'ya emanet. Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının ko¨ye gelis¸iyle biraz degˆis¸ecek. Bakalım Papir Usta bu is¸e ne diyecek? 11.20 TL. Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının koye gelisiyle biraz degisecek. Bakalım Papir Usta bu ise ne diyecek? Kalem Dagı, Nilay Dalyan'dan cagdas bir masal, keyifli bir hikaye. 9.64 TL. Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının koye gelisiyle biraz degisecek. Bakalım Papir Usta bu ise ne diyecek? Kalem Dagı, Nilay Dalyan'dan cagdas bir masal, keyifli bir hikaye. 11.20 TL. Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının koye gelisiyle ...